2703
2553
عنوان

پیچیده ترین و ترسناک ترین جمله..

102 بازدید | 8 پست

پیچیده ترین جمله ای ک شنیدین چی بوده؟؟

من خودم تو ی آهنگ شنیدم ب نظرم یکم جالبع

(دیروز هم کل روز فردامه)

و ی جمله دیگه که نوشته بود ترسناک ترین جمله جهانه و نویسندش مشخص نیست

(آخرین انسان توی کره زمین در اتاقش تنها نشسته بود که ناگهان در زدند...)

با صدای بیسیمی که تو اتاق بچم هست بیدار شدم و شنیدم زنم داره براش لالایی می خونه، روی تخت جابجا شدم و دستم خورد به زنم که کنار من خوابیده بود...

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم یه ساله نیمه بود نصف شب پاشد گریه میکرد شدید ...هی سرشو می‌کرد تو بغل من ساکت میشد باز دزدکی سرشو می‌آورد بیرون بالا رو نگاه می‌کرد و گریه می‌کردند...نمیدونم چش بود 

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2720

در واقع ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون ادم رفته !!!

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

عزیزم دیشب شوهرم پکر بود پرسیدم گفت دوستم رفته بودن گنج تو قبر بکنن پیدا کنن مثل اینکه طلسم بوده میگه تا یه سنگ پیدا کردند دستشونو زدند بهش صدای جیغ اومده ...

نکته ترسناکش اونجا بود که ۶تا برادر و دوتا هم غریبه بودن هرکدومشو یه صدای دیگه شنیدن یکی قصم میخورده صدای جیغ بچه بود اون یکی میگفت گرگ اون یکی میگفت گراز ...

در واقع ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون ادم رفته !!!

عزیزم من دیشب یه خبر ترسناک شنیدم پسر ۱۰ماهه ام ساعت ۲شب انقدر جیغ زود وحشتناک سابقه نداشت تا سرشو میزاشتم روشونه چپم اروم میشد ولی راست مزاشتم جییییغ میزد انگار ترسیده بود 

2714