2726
عنوان

سنگینی ختم یا علی

84 بازدید | 6 پست

سلام لطفا کمکم کنید

برای حاجت ختم ۱۲۰۰۰ یا علی برداشتم دختر کوچیکم خواب بود آخرای ختمم بود که دختر کوچولوم بیدار شد اومد کنارم و دستم رو گرفت  و کنارم داراز کشید ....تقریبا ۱۰ دقیقه بعدش که ختمم تموم شد پاشدم و دخترم رو بغلش کردم و بوسش کردم و باهاش حرف زدم بعد که دخترم خواست که باهام حرف بزنه دبدم که بچه فقل کرده و نمیتونه حرف بزنه.....لکنت شدید گرفته ولی یبلا مثل بلبل حرف میزد الانم که یک ماه داره میگذره همش لکنتش زیاد و کم میشه...سنگینی ختم افتاده روی بچم؟ چکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنین...دارم از غصه دق میکنم لطفا لطفا اگه کسی میدونه بگین چکار کنم سنگینی از روی بچم برداشته بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا نه چه حرفا حتما بچت ترسیده ببرتش گفتار درمانی

نه بخدا از چیزی نترسیده زندگی معمولی و همیشگی خودمون بوده..هیچ اتفاق جدیدی خم نیوفتاده...کمکم کنید سنگینی ختم رو میدونید چطوری میشه برداشت

پیش گفتار درمان و روانشناس کودک بردیش؟ اگه نه ببرش

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
پیش گفتار درمان و روانشناس کودک بردیش؟ اگه نه ببرش

دو جلسه گفتار درمان بردم گفت مشکلی نداره ولی دوباره زیاد شد...نمیدونم شاید به خاطر حساسیت غذایی هم باشه آخه دخترم به خیلی چیزها حساسیت داره ولی قبل از اینکه بخوابه خوب بود من ختم شروع کردم بیدار شد اینجوری شد😭😭کاش زبونم لال شده بود این ختم رو برنمیداشتم