2733
2734
فک کنم ۷  سونو نرفتم فعلا

سلام عزیزم مبارک باشه .منم فعلا سونو نرفتم تقریبا باهمیم . الان چ علائمی داری؟منم مدام حس خواب دارم . تکرر ادارودرد نوک سینه

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دو قاشق جوش شیرین بریز تو لیوان یه بار مصرف ادرار یکم بریز روش پسر باشه کف میکنه مثل نوشابه دختر ...

واقعا؟ چ جالب امتحان میکنم .صبح ؟

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
سلام عزیزم مبارک باشه .منم فعلا سونو نرفتم تقریبا باهمیم . الان چ علائمی داری؟منم مدام حس خواب دارم ...

درد سینم خیلی شدیده از یکی دوماه قبل بارداری داشتم

خواب هم یکم

2728
درد سینم خیلی شدیده از یکی دوماه قبل بارداری داشتم خواب هم یکم

سونو کی میری؟ خیلی بده درد سینه من چند هفتس این درد رودارم. 😕

میمونم ۸ هفتم پر شد دکتر واسه ۶هفته واژینال داده ولی انجام نمیدم

بمنم واژینال داده میترسم برم. بنظرت شکمی برم نمیشه؟

2738