2410
2553

دوستان، پسرم گل به روتون جیش روزش رو یاد گرفته کامل میگه. اما ظهرها و شب هنوز پوشک میکنم. چون جندباری باز گذاشتم خیس کرده. صداشم میزنم میگم پاشو بریم دسشویی نمیاد. میگم جیش داری؟ پاشو بریم دسشویی، داد میزنه نعععععع، و باز می‌خوابه. دو سال و نیم‌ نشده هنوز. دیگه دوست دارم کلا از پوشک بگیرم. مامانای با تجربه بگین چه کنم. 

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سردی نداره؟ یه مدت چیزای گرم مثل گردو و عسل و اینا بده قبل خواب سردی نده شکم و پاهاشو وازلین بمال. ...

نه بحث سر این بود که هنوز یاد نگرفته نصف شب پاشه بیاد دسشویی. دوستان میگن گویا زوده هنوز. برای شب از پوشک گرفتن. با اینکه جیش روزشو کامل میگه. خودم که فکر نمی‌کنم زود باشه

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
نه بحث سر این بود که هنوز یاد نگرفته نصف شب پاشه بیاد دسشویی. دوستان میگن گویا زوده هنوز. برای شب از ...

بنظر منم زود نیست.درسته بچها ها فرق دارن باهم .ولی اگه می‌تونه روز اطلاع بده پس توانایی شو داره.

ولی من میگم بخاطر سردی هم هست.دختر من ۲سال و نیمه هست.شبا اصلا بیدار نمیشه تا صبح ک بره دستشویی .ولی اگه سردی بخوره بیدار میشه یا گاهی جیش می‌کنه.