2726

همش رویاهاشونه بنده خداها،😂 تو یوتیوب سارا دانشوریان یکی از دانشجوهای ایرانی تو کره است مصاحبه کرده بود با یک کره ای میگفت ابتدایی و راهنمایی تا ساعت پنج عصر مدرسه ایم بعدش مستقیم میریم آموزشگاه خصوصی تا ساعت ده شب ده هم میایم خونه تکالیفمون رو انجام میدیم بعد میگفت درس های راهنمایی رو تو ابتدایی تو کلاس خصوصی میخونیم درسهای دبیرستان رو تو راهنمایی . دبیرستان هم میرن کمپ درسی هرسه ماه یک بار میان خونه حالا تو فیلم های دبیرستانیشون اصلا انگار هیچکس درس نمیخونه واقعا نمیشه به رسانه ها اعتماد کرد،😂

خب مگه تو فیلمای ایرانی همه چی راسته ؟ 

فیلم و سریال ایرانی ها با زندگی واقعی کلی فرق داره🤣🤣🤣🤣مخصوصا فیلمای منوچهرهادی

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه وحشتناک

چقد سخت می‌گیرن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

اگه علاقه داری میتونی فرناز پیراسته farnaz.p رو تو اینستاگرام دنبال کنی

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

الان  مخاطب های ایرانی می گن خوش به حالشون چه مدرسه راحتی چقدر همه چی خوبه در حالی که قضیه برعکسه اده یکی از فامیلای مام تو کره جنوبی زندگی می کنه می گفت نرخ خودکشیشون خیلی بالاس

2706