2737
2734

یا تا آخر عمر تنها میموندید؟

کابر آقا هستم 📍گاهی کوچک ترین اشتباهات بزرگترین مصیبت ها رو به ارمغان میاره📍 مواظب کلام رفتارمون خودمون باشیم دنیا دور برگردون نداره عمر کوتاه تر از اون چیزی هست که فکر شو میکنیم قدر عزیزان خودمون بدونیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم مردی رو دیدی بعد طلاق یا فوت همسرش تنها بمونه؟؟؟؟ 

والا همین متاهلاشون سر و گوششون میجنبه، وای به روزی که طلاقم بدن و به کسی تعهد نداشته باشن

زخمهایت را پنهان کن، اینجا مردم، زیادی با نمک شده اند
2738
سوالتون جدی هست؟؟ چ زن  چ مرد باز به فکر زندگی مشترک جدید هستند

آره جدی نبود که سوال نمیکردم 

کابر آقا هستم 📍گاهی کوچک ترین اشتباهات بزرگترین مصیبت ها رو به ارمغان میاره📍 مواظب کلام رفتارمون خودمون باشیم دنیا دور برگردون نداره عمر کوتاه تر از اون چیزی هست که فکر شو میکنیم قدر عزیزان خودمون بدونیم 
کدوم مردید دیدی بعد طلاق یا فوت همسرش تنها بمونه؟؟؟؟  والا همین متاهلاشون سر و گوششون میجنب ...

دقیقا شوهرعمه همسرم فقط هفت ماهه که زنش فوت شده سنش هم شصت هست ولی الان شنیدیم که میخواد زن بگیره

دقیقا شوهرعمه همسرم فقط هفت ماهه که زنش فوت شده سنش هم شصت هست ولی الان شنیدیم که میخواد زن بگیره

وای چه حوصله ای دارع👩‍🦯💔

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)

تو ایران زندگی میکنی😯😯طرف 40 زنش تموم نشده میرن براش خواستگاری 😕باز اون بدتر دختراش میرن براش خواستگاری.تا زنی که خیلی براش کارا بود تو نداری باهاش ساخته بود ته نامعرفتی بود به نظرم...من همیشه اون مرد هیچ وقت درک نمیکنم یادم نمیره

دقیقا مردها خیلی دستشون بازتر هست برا ازدواج مجدد.و ندیدم مجرد بمونن.

بله درسته و مردها کمتر زیر بار زن مطلقه میرن و ترس دارن 

ولی زنها مردهای مطلقه رو میپذیرن 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706