2737
2734

ما ۲ ساله ازدواج کردیم

از همون اولش باهم مشکل داشتیم

مقصرشم اکثرا خودش بود هرچقدد خواستم زندگیمونو درست کنم بدتر شد شرایط دیروز میگف اگه میدونستم اینجوری میشه هیچوقت ازدواج نمیکردم هیچوقت و کلی ناله کرد که چرا شانس ندارمو فلان... تو ماشین بودیم منم گفتم منو ببر خونه بابامینا برو بعد رفتیم سرکوچشون گفت اگه رفتی دیگ برنگرد منم در ماشینو باز کردم برم نزاش محکم کوبید درو و به سرعت رفت از اونجا منم میگفتم خب ازم خسته شدی برا چی طلاقم نمیدی من بخدا هیچی ازت نمیخوام میرم فقط طلاقمو بده میگفتم بخاطر حرف مردم میترسی که میگن زن اولشو طلاق داده اینم از دومی؟میگفت اگه میترسیدم طلاقش نمیدادم دوست دارم حرف بقیه برام مهم نیس هرچقد اصرار میکنم که جداشیم نمیزاره برم بااینکه خودشم از زندگیمون راضی نیس😭😭بااینکه میگم هیچی نمیخوام ازت فقط بزار برم

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

برو مشاور خب دردش چیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 

من دانشجوی سال اخر روانشناسی ام البته مطالعاتم خیلی بیشتر از فارغ التحصیل های این رشته است و در حدی که میتونم بگم همین الان هم قادرم مشاوره های سطح بالایی به افراد برای بهبود روابطشون بدم 

اینم بگم که من قبلا دچار افسردگی شدید پس از زایمان شده بودم که تونستم به صورت کامل خودم رو درمان کنم

اگر شما می تونی صد در صد به یه دانشجو اعتماد کنی 

بهت شماره مو بدم 

و در اونجا ابتدا همو بهتر بشناسیم و من سوالات تخصصی تری از شما بپرسم بعد هم راهکار های عملی برای بهبود زندگیتون بدم 

و این که گفتم اگر می تونی به یک دانشجو اعتماد کنی به این علت هست که من یک واقعیت درمانگرم و در سبک درمانی ما ، اینکه افراد بتونن به درمانگرشون اعتماد کامل داشته باشن و به همه توصیه هاش گوش کنن خیلی مهمه

اینم بگم چون من هنوز فارغ التحصیل نشدم هیچ هزینه ای بابت مشاوره هام نمیگیرم 

و در اخر اینو بگم که عزیزم حتی اگه نخواستی به من پیام بدی، حتما برای بهبود روابطت به یک مشاور مراجعه کن یا بگو بهت چندتا کتاب خوب معرفی کنم

2731

به نظر منم دوست داره، اون حرفارم از روی لجبازی میزنه، انگار جفتت ن نمیدونین چجوری با هم برخورد کنین، اگه مشاوره خوب سراغ داری، مشاوره برین

مشکلتون پیچیده نیست که به طلاق فکر میکنی

2738

تا حالا تو عمرم همچین مریضی ندیدم😐👉خب ببین چه کار های انجام دادین که زندگی تون به اینجا رسیده .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یاباهاش حرف بزن بگو دردت چیه......مریض بعدی رو با تأخیر بفرستین مغز دکتر هنگ کرد🤯🥴🥴  

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

باور کن دوستت داره وقتی میگن اگه زنی برای مردی گریه کن اون زن آن مرد و دوست داره و اگر مردی برای زنی گریه کنه هیچ مردی پیدا نمیشه که اون زن رو بیشتر دوست داشته باشه. 

بهتر پیش یک مشاور برید تا مشکلات و حل کنید

هر چقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آینده تان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💚🌿
دوستش نداری

دارم 

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
سلام عزیزم  من دانشجوی سال اخر روانشناسی ام البته مطالعاتم خیلی بیشتر از فارغ التحصیل های این ...

منم کتاب می‌خوام خانم مشاور

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
سلام عزیزم  من دانشجوی سال اخر روانشناسی ام البته مطالعاتم خیلی بیشتر از فارغ التحصیل های این ...

سلام حتما بهتون پیام میدم

2706