2726

سلام خانما من مشاورارشدپیج سلامتی هستم.اگه مشاوره خواستین درخدمتتونم.ما با استفاده ازداروهای های گیاهی میتونیم.ریشه های لاغرنشدن یاچاق شدن افرادی که لاغرهستن وهیچجوره نمیتونن اضافه پیدا کنن رو پیداکنیم وبا داروهای گیاهی به این افراد کمک کنیم.

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

خب پس لطفا بگو چرا خواهرشوهرم دوره شش ماهه اشو برداشت

یک گرم هم کم نکرد؟؟

خیلی ام رعایت میکرد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
خب پس لطفا بگو چرا خواهرشوهرم دوره شش ماهه اشو برداشت یک گرم هم کم نکرد؟؟ خیلی ام رعایت میکرد

عزیزم شایدمشاورشون درسته نبوده وبیماری خاصی داشت ودمنوش درست بهشون ندادن.ما تموم مراجعه کنندگانمون راضی بودن خداروشکر.ما توایران ۸۰۰۰دمنوش نیوشا داریم بایدبلدباشی چه دمنوشی برای چه افرادی خوبه

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شایدمشاورشون درسته نبوده وبیماری خاصی داشت ودمنوش درست بهشون ندادن.ما تموم مراجعه کنندگانمون ر ...

از مشاورای اصلی گرفت

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
از مشاورای اصلی گرفت

میشه بپرسم مشکل خاصی نداشتن؟مثلا کم کاری تیرئید یاکبدشون چرب باشه یا استرس داشته باشن یا خدایی نکرده چربی خون-فشارخون-قندخون بالا یا پایین؟

سلام ب منم پیشنهاد مشاور شدن دادن دیشب تایپیک زدم کسی جواب نداد ،میشه بگید از پولی ک گیرتان میاد راض ...

عزیزم همچی بستگی به تلاش خودتون داره.هرچی بیشترمشاوره بدین وبتونین مخاطبتون روتحت تاثیر قرار بدین ان شالله میتونی واریزی بیشترداشته باشین.

سلام ب منم پیشنهاد مشاور شدن دادن دیشب تایپیک زدم کسی جواب نداد ،میشه بگید از پولی ک گیرتان میاد راض ...

تاحالا مشاوره دادین؟مشکلی ندارین ؟

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت عطاری آنلاین عطارک
در این سایت کلی مقاله در مورد معرفی گیاهان دارویی ، نکات مهم در مورد مصرف گیاهان دارویی ، آشنایی با روش درمان بیماری ها با گیاهان دارویی ، نحوه رشد و نگهداری مرکبات و گیاهان در منزل داره

همچنین داخل سایتشون انواع گیاهان دارویی کمیاب عرضه می شود. خوبی این سایت اینه که در کمترین زمان سفارشات رو تحویل میدن و قیمت هاشون واقعا منصفانه و عالی هست. حتما به سایتشون سر بزنید؛

من تا کنون چندین بار از این سایت خرید کردم و اونقدر تجربه خوبی بوده که خواستم اون رو به شما هم معرفی کنم

عطاری آنلاین