2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول باید از خودت شروع کنی  باید قیافه خودتو همینجور که هست دوست داشته باشی 

اعتماد بنفستو بالا ببر

بعد ت٥یر رو در ادمای اطرافت رو هم میبینی

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2728

اعتماد به نفس نداری گلم منم اولش همین بودم اما هرکس زیبایی خودش رو داره فقط ملاک زیباییش فرق داره مثلا از دید تو هرکس چشماش ابی باشه قشنگه پس چون خودت چشمات قهوه ایه پس زشتی 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
آرایش چشم برای درشتی کن  یا مثلاً ریمل بزن  مژه هاتو تقویت کن  لنز بزار برا ...

خب  ارایشم بلد نیستم صورتمم لاغره ولی همه ی اینا ب کنار مشکلات دیگه دارم .  افسردگی تنهایی.  نفهمی مادر

ن والا خب تو خواستکارم نداشتی ؟ یا مثلا ی نفر عاشقت باشه ؟ 

فک میکنی فقط‌چشم‌درشتا خوشگلن؟؟

اصل زمینه زیباییه

یکی چشش ریزه پوستش سبزه ولی واقعا خوشکل مث دخترعموم یکیم مث دخترداییم خاهرم چشم درشت پوست سفید صورت گرد ولی اصلا خوشگل نیستن

چی چرا؟ سوال منم همینه چرا . 

خب چرا ب خودت میگی زشت بلاخره هرکسی ی زیبایی دارع هیچ کسی زشت نیس

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
2706