2703
2553
عنوان

مثل سگ پشیمونم از اینکه بچمو الکی دعوا میکردم و اذیت میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 97 پست
انقد ناراحتم با خودم میگم نکنه چشم به هم بزنم ببینم بزرگ شده و ازم متنفر شده😭😭

متنفر که نمیشه ولی تاپیکت داغ دلمو تازه کرد این اوضاع مدرسه واقعا واسه همه معضلی شده تنش بین مادرا و بچه ها خیلی زیاد و بد شده منم دلم خون از رفتارام با پسرم همش میگم خدا منو ببخشه یهو دیوونه میشم 😔😔😔 

عیب نداره یه تجربه شد برات که دیگه الکی دعواش نکنی  الهی فکر کنم بچه ناز و با ادب و فهمیده ای ...

مرسی عزیزم 

یه وقتایی مشق می‌نوشت نمیتونست بنویسه سختش بود مثلا حرف د رو بنویسه 

می‌گفت برم اتاق می‌دیدم حتی از کتاب هم بهتر نوشته،خودش میگفت رفتم اتاق بدون استرس نوشتم اینجا استرس میگیرم 

من احمق بهش استرس میدادم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد ناراحتم با خودم میگم نکنه چشم به هم بزنم ببینم بزرگ شده و ازم متنفر شده😭😭

ببخشید من از خانوادم متنفرم ،بخاطر کتکها و دعواهایی ک با میکردن 

دو هفته یبار بزور شوهرم میرم خونشون چون میگه باید ب خانوادت سر بزنی 

اینارو گفتم ک بدونی واقعا تاثیر گذاره

ما مادرام ادمیم

عصبی میشم نارحت میشیم خسته میشیم

ربات که نیستیم

همه این کارا رو میکنیم...بدون‌ تنها نیستی 

حالا صبوری کن بیشتر‌ ولی چه پسری

دستش رو سر‌ پسر من😁

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2456

آبجی مهربونم قربون دل پاک خودت و پسرت بشم ، نباید سرزنش کنی ، مقایسه کنی و یکاری کنی که بچه اذیت بشه و روزای سختی رو بگذرونه ، به این فک کن که اون فقط یکبار کلاس اوله و این سن رو تجربه میکنه ، بهش حق بده اخه تازه داره یاد میگیره و سختش باشه روون بخونه

سعی کن با بازی یادش بدی ، اگه سخت یاد میگیره خودت شعره رو حفظ کن و موقع خواب یا تو بازیاش درطول روز بخون و ازش بخواه همخونی کنه ، چون هنوز خیلی وارد فضای درس و مدرسه نشده اینطوری اسونتر متوجه میشه  

هیچوقت نزار هیچی مث همون شعر ساده ، ارامش رو از خودت و بعدش خانوادت رو بگیره

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
نتیجه ای که گرفتید عالی بود و با اجازتون ازش شات میگیرم ❤

ممنون عزیزم 

خودم روزی چندبار می‌خوام بخونم متنمو که یادم بمونه چیکار کردم با بچه ی مظلوم 

به خدا گفتم اگه بخوام یبار دیگه اینکارو کنم با بچم هرکار دلش خواست بکنه حتی فلج هم بشم حقمه  

2714

پارسال معلم پسرم خیلی خوب بود تمام کاراشون به عهده خودش بود اگر میگفتیم فلان کار کرده ننوشته میگفت این وظیفه منه شما نباید دخالت کنین حق ندارین بچتونو بزنین ننوشت که ننوشت اصلا مهم نیس اون طرف حسابش منم نه شما یادم میاد کلی دعای خیرش میکنم اشک تو چشمام جمع میشه یادم میاد چقدر اروم میکرد مادرا رو امسال گذاشتمش دولتی واسه دومش ۲۰روز جیگرم خون شد دوباره غیر انتفاعی ثبت نامش کردم چند روزه میره همش میگم خدا کنه این معلمشم بادرک باشه 

منم عین شما بودم بچه رو کلا دیگه رها کردم بهش تایم میدم بره تو اتاقش بعدش صداش میکنم عر چی بلد بود همون و میفرستم اصلا و ابدا بزام یادگیریش مهم نیست تکالیف ‌ دوستاش و که میبینه خودش ناخودآگاه تلاش میکنه ولش کن گناه داره بذار بچگی کنه دو روز دیگه میخورن به سد کنکور دهنشون صاف طفلیا اصلا دخالت نکن بذار خودش تلاش کنه نا محسوس فقط کنترل کن که یاد بگیره پایه ش ضعیف نشه وگرنه این مدل درس خوندن دوزار به درد نمیخوره والا 

از سال ۹۲ اینجام منتهی خاموش 🥰
ممنون عزیزم  خودم روزی چندبار می‌خوام بخونم متنمو که یادم بمونه چیکار کردم با بچه ی مظلوم  ...

خیلی مامان مهربون و گلی هستید واقعا ❤

حسابی دوست داشتنی ❤

انقدر متن تاپیکتون قشنگ و منطقی و آموزنده بود که واقعا نتونستم ازش بگذرم 

مرسی عزیزم 

امیدوارم موفق باشید هم شما هم گل پسرای نازتون 😍❤

مرسی عزیزم  یه وقتایی مشق می‌نوشت نمیتونست بنویسه سختش بود مثلا حرف د رو بنویسه  می‌گفت ...

خب دیگه وقتی داره مشق مینویسه بهش بگو مامان جون من دیگه عوض شدم نترس...فوقش چند بار اشتباه مینویسی عیبی نداره...کم کم آرومش کن تا ترسش بریزه 

حتی اگه بد نوشت بغلش کن بوسش کن بگو عیب نداره و...

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2706