2410
2553
عنوان

مثل سگ پشیمونم از اینکه بچمو الکی دعوا میکردم و اذیت میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 97 پست

الهی ،واقعا این طفل معصوما چ گناهی کردن ،سخته ولی سعی کن تو عصبانیت ب درس دادنش ادامه ندی  ،ازادش کن یه مقدار مغزش استراحت کن

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشالله واقعا پسر با ادبی داری

خدا حفظش کنه

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

همیشه تشویقش کن

من یادمه مامانم همیشه همینطوری باهام بود بهش حق میدم حوصله نداره

ولی بچه که ینطوری بدتر میشه

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2720
چ مامان باحالی مامان من ک عذاب وجدان نمیگرفت هیچ تازه میگفت حقت بود😂🤦‍♀️

مامان خودم که اصلا از اونور بوم افتاده بود،اصلا هیچوقت یه دیکته هم نگفت برام،بخاطر همین فکر میکردم من باید رفتارم اینجوری باشه که بچم‌ نگه مامانم بیخیاله،نمیدونستم دارم زیاده روی میکنم 

بخدا از صبح که رفته مدرسه دارم گریه میکنم فقط😔😔

نه دیگه نمیکنم،خدا بکشه منو اگه بعد این دعواش کنم

اسی ی بار من پسرم رو دعوا کردم زدم حالا چهارسالشه بهم ی حوری مظلومانه نگاع کرد دلم کباب شد دیگع این اخرین زدن من شد اصلا از فکرم نمیره اون صحنه باز تو گفتی یادم اوفتاد

2714

بخاطر این سیستم اموزشی مزخرف و اشغال به بچه هاتون پاره جگرتون استرس وارد نکنید والا من خودم مثلا تحصیل کرده ام و فلان مدارج و دارم به هیچ دردم نخورد مخصوصا الان که این دنیا انقدر بیخود شده والا ارزش ناراحتی نه خودت نه بچتو نداره

پسرم 29 روزشه دیشب بخاطر اینکه باباش بیاد یگیرتش گذاشتم گریه کنه. باباش زود اومد بغلش کرد ولی من خیلیییی عذاب وجدان دارم که گذاشتم بچم گریه کنه😭😭

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

وای خدا چ بچه با فهمی 

بعضی موقع ها  پیش میاد ادم دیگ حوصله نداره 

دیگ نکن 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2706