2737
2734
عنوان

ههه🙂💔

122 بازدید | 10 پست

دلتنگی...

زبون نفهم ترین حس دنیاس

حالا ما هی دنبال منطقیم براش💔🙂

دلتنگتم...

دلتنگ دستایی که دنبال نوه اش بود

چقدر سخته یکی یدونت جلوی چشات بره زیر خاککک... 🖤

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد...                                                                                             زندگی درد قشنگیست که جریان دارد...                                                                                                  ...h

😔😔😔🖤

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیزی شده؟یا فقط یه متن بود؟

دیشب فوت کردن.

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد...                                                                                             زندگی درد قشنگیست که جریان دارد...                                                                                                  ...h
کی فوت کرد؟

پدر بزرگم😭😔🖤

پدر بزرگم😭😔🖤

خدارحمت کنه😔مادربزرگ من اردیبهشت فوت کرد خیلی ناباورانه😔😔😔هنوزم فک میکنم زنده ست و پشیمونم از اینکه چرا نمی‌رفتم پیشش میگم این سری ک رفتم خونه مامانم باهاش میرم خونه مادربزرگم ولی باید برم سرخاکش

2738
خدارحمت کنه😔مادربزرگ من اردیبهشت فوت کرد خیلی ناباورانه😔😔😔هنوزم فک میکنم زنده ست و پشیمونم از ای ...

من هر روز پیشش بودم هر روزز

هی منو صدا میکرد 5 تا بچه داره 10 تا نوه ولی فقط منو صدا میکرد

میگف دستمو بگیر دستمو ول نکن

سرطان داشت

توده داشت

قند داشت

کبدش مشکل داشت

حالم خیلی بده .مخصوصا وقتی جسدش رو دیدم از پا افتادم😔😭😭😭😭😭

من هر روز پیشش بودم هر روزز هی منو صدا میکرد 5 تا بچه داره 10 تا نوه ولی فقط منو صدا میکرد میگف دس ...

خلی سخته خیلی😔

مادربزرگ من کرونا گرفت ۱۵ روز بستری بود.روز آخر گفتن حالش بهتره اکسیژن خونش اومده بالا ۹۲ هست،ولی دم صبح ایست قلبی کرده بود.😔😔مادربزرگم سرحال بود شاد بود توجمع فقط می‌گفت میخندید،هیکلی بود...ولی روز خاکسپاری اصلا باورم نمیشد مادربزرگ منه،حقش این نبود.

دختر داییم مادر نداشت پیش اون بود الان آواره شده چون زن بایاش خونه راش نمیده، 

اشکام بند نمیاد 

خلی سخته خیلی😔 مادربزرگ من کرونا گرفت ۱۵ روز بستری بود.روز آخر گفتن حالش بهتره اکسیژن خونش اومده ب ...

خیلی سخته خیلی یهویی و بدون خداحافظی برن😭چقدر سختی اخههه.

تا کی تحمل کنم منن😭😭😭هر روزم داغون تر از دیروزمه😔

اه بابا خستم دیگه من.میخوام بمیرم دیگه