2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
عزیز دلم همه چی خواست خداست .انشالله قسمت شما هم بشه .فقط خواسته ات رو از خدا بخواه. حرف بزن ،دردودل ...

خانم بخداخسته شدم 

جدیدابه این نتیجه رسیدم اصلااااا دعا تاثیری نداره سرنوشت انسانهاست که مهمه 

خیلیییی مغروره حتی کادوبه بچش هم بدی بایدکلی نقشه بکشی که بهش برنخوره

ایششش حال بهم زن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خانم بخداخسته شدم  جدیدابه این نتیجه رسیدم اصلااااا دعا تاثیری نداره سرنوشت انسانهاست که مهمه& ...

من پسر اولم دوران عقد باردار شدم میخواستم بندازمش که ازرافیان نگذاشتند وچه کار خوبی کردند بعداز ۷ سال یه بچه دیگه میخواستم ایندفعه نمیشد .هر کاری میکردم .دارو .دعا.و... .بلاخره پسرم شد ۱۲ سال ومن بیخیال شدم .دقیقا همون ماه که بیخیال شدم باردار شدم .سعی کن پیش همسرت که هستی برای بارداری نباشه .واینکه وقتی بارون میباره دعا خیلی تاثیر داره .بعد از اون کار هم دستشویی نرو .انشالله بزودی خبر بارداریت رو میدی . 

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .
یا اینایی که پسر دارن  پز میدن 😁

یکی از دوستای شوهرم خانومش یه پسر داشت یکی از دوستای دیگمون باردار شد دختر شد بچش بعد اخرای بارداری این همون خانومه ک یه پسر داشت دوباره باردار شد پسر شد بعد هر جا میشست و پا میشد میگفت خدا به کسایی ک پاک باشن و سالم پسر میده منم باردار بودم اولای بارداریم اینقد دلم میخواست بزنمش حالا همه هم میدونستن این چه ادمیه بهش لقب شیطان رجیم  رو گذاشته بودن چون خیلی هفت خط بود خداروشکر چند ساله قطع ارتباط کردیم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706