2703
2553

ناراحته سومین بچش میخاست بیادبعدمن سقط کرده بودم زنگ زدم طبق رسم که بهش تبریک بگم 

چنان دلم روشکست که سالهاست غصه میخورم حالابچه اش یکسال ونیمه شه وبزرگاش بااین فاصله سنی ندارن زیاد 

دیروزشوهرش رودیدم گفت  گرفتاریم بخدا خیلی اذیتیم و...

همون خانمه هم پروفایل گذاشته خدایا چکارکنم اذیتم بعدعکس چندتابچه گذاشته 

یادوقتی افتادم که باپزدادن بارداریش چقددل منوشکستن 

نگیدپزنداده تصوراتته ..من میدونم پزدادچون عادتشه همه میدونن بقیه که حامله شدن نه پزدادن نه دل شکستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب؟ یعنی چی؟؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ان شاءالله که شما هم مادر بشین و فرزندی سالم و صالح داشته باشین 💙

"و سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً" و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه‌ی تلخی را نچشیدیم           اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦
2714

اگه میتونی برو کمکش یکم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
(نمیمیرید  تا اون کاری که با دیگران کردید سرتون بیاد ) هیچکسی بر دیگری برتری ندارد مگر بر تقو ...

آره درسته ..اتفاقا نمازسروقتش قضانمیره ولی بقیه که دل نشکستن کلا نمازهم نمیخونن

آره درسته ..اتفاقا نمازسروقتش قضانمیره ولی بقیه که دل نشکستن کلا نمازهم نمیخونن

نماز چیزیه که باید همه بخونن و خدا انسان رو با همون نماز درست قبول میکنه و آدمی که نماز درستی رو بخونه مطمئن باش سمت گناه نمیره ما نمیتونیم بگیم بعضیا نمیخونن و غیبت هم نمیکنن انقدر گناه ها مردم میکنن  که از نظر منو شما غایبه عزیزجان . پس نماز هیچ ربطی به گناه شخصی نداره و نماز بر همه واجبه . مخالفان ریپلای نکنن باتشکر

2706