2137
2106

ناراحته سومین بچش میخاست بیادبعدمن سقط کرده بودم زنگ زدم طبق رسم که بهش تبریک بگم 

چنان دلم روشکست که سالهاست غصه میخورم حالابچه اش یکسال ونیمه شه وبزرگاش بااین فاصله سنی ندارن زیاد 

دیروزشوهرش رودیدم گفت  گرفتاریم بخدا خیلی اذیتیم و...

همون خانمه هم پروفایل گذاشته خدایا چکارکنم اذیتم بعدعکس چندتابچه گذاشته 

یادوقتی افتادم که باپزدادن بارداریش چقددل منوشکستن 

نگیدپزنداده تصوراتته ..من میدونم پزدادچون عادتشه همه میدونن بقیه که حامله شدن نه پزدادن نه دل شکستن 

دوست نی نی سایت من یه صلوات میفرستی برام🙏🙏🌺🌺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

از کی تا حالا زاییدن شده هنر که پز هم باهاش میدن ؟!!!؟؟  

ما در حالِ ورود به عصرِ طلایی آکواریوس هستیم. ما با سیاره زمین به بُعدِ پنجم آگاهی که بُعدِ عشقِ مطلق است صعود میکنیم و در عصرِ پیش رو ، بهشت را در زمین میسازیم  

ان شاءالله که شما هم مادر بشین و فرزندی سالم و صالح داشته باشین 💙

"و سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً"  و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه‌ی تلخی را نچشیدیم 🍃🍀   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙/دلبر خوش مهارت دلم را چه راحت بردی ای عشق شدی چلچراغ این عمارت ⁦❤️⁩💙

اگه میتونی برو کمکش یکم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2050
(نمیمیرید  تا اون کاری که با دیگران کردید سرتون بیاد ) هیچکسی بر دیگری برتری ندارد مگر بر تقو ...

آره درسته ..اتفاقا نمازسروقتش قضانمیره ولی بقیه که دل نشکستن کلا نمازهم نمیخونن

آره درسته ..اتفاقا نمازسروقتش قضانمیره ولی بقیه که دل نشکستن کلا نمازهم نمیخونن

نماز چیزیه که باید همه بخونن و خدا انسان رو با همون نماز درست قبول میکنه و آدمی که نماز درستی رو بخونه مطمئن باش سمت گناه نمیره ما نمیتونیم بگیم بعضیا نمیخونن و غیبت هم نمیکنن انقدر گناه ها مردم میکنن  که از نظر منو شما غایبه عزیزجان . پس نماز هیچ ربطی به گناه شخصی نداره و نماز بر همه واجبه . مخالفان ریپلای نکنن باتشکر

2183
واقعا بارداریم  پز داره ؟  اخه خیلی ببخشید  حیوانات و زاد ولد میکنن  

آره واقعا هدیه خداونده خدابه هرکی دلش بخاد هدیه شو میده این وسط ماکاره ای نیستیم