2137
2106
عجب ادم بدبختیه فک و فامیلش همه لرن این تک و تنها تهروووونیه عملا داره خودشو بی رگ و ریشه معرفی میکن ...

واقعا😐😂بعد تاکید داره که ما شهرستانی نمیگیریم برا داداشم

فک میکنه گلوی من پیشه داداشش گیره و فک میکنه من دوسش دارم😐

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
چرا من یه عمره میگم ندید بدید  اینجا دیدم بعضیا میگن ندید پدید  کدوم درسته ؟

ندید بدید درسته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊

من خودم لرم 

تازه افتخارم میکنم چون اصالت دارم و بیشتر دخترای لر چ پسر چ دختر خوشگلناتفاقا خیلی هم باکلاسن و بعضی ها هم خوششون میاد ماکارونی رو با قاشق 🥄 بخورن 

من خودم عشقی ی بار با چاپستیک میخورم برابر با چنگال ی بار با قاشق هر طور عشقم بکشه دلیل به بی کلاسی نیس

2165

لرستان تهران اصفهان یا هرجای دیگه فرقی ندارند همه ی ما تو یه کشور زندگی میکنیم با شرایط یکسان 

اینکه سر محل زندگی کسی توهین میکنه فرق نداره کجایی باشه فقط حقارت و بی اصالتی خودشو میرسونه 

مگه محل زندگی دست خود ادمه ؟؟؟

از کوتهی ماست که دیوار بلند است

اینکه شهرستان موقعیت کاری وامکانات نداره شکی نیست

اما دیگه نمیشه کلاس واقعا تهران چه کلاسی داره؟؟؟؟عقده دارن یه عده خوبه نرفته لس آنجلس خفه مبکزد همه رو

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
LAW_student
2183

بگو آدم شهرستانی باشه از فرش به عرش رسیده و عقده ای نباشه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنید تا نینیم سالم به دنیا بیادیه عده یه جوری میگن شوهر کردن هنر نیست انگار تو مجردی دکترای فیزیک هسته ای گرفتن و چار پنج تا قانون به فیزیک اضافه کردن😏😏😏😏😏

بگو خوبه ۵ ساله رفتی

اگه اونجا دنیا میومدی لابد فارسی حرف نمیزدی؟؟؟

وقتی میگه چجوری شهرستان زندگی میکنید

بگو همونجوری که تو قبل تهران رفتنت زندگی میکردی

بگو روت میشه با این لهجه ای که داری تهران فارسی حرف بزنی؟؟؟؟؟

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

الحق که بی جنبه است

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘