2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لرستان تهران اصفهان یا هرجای دیگه فرقی ندارند همه ی ما تو یه کشور زندگی میکنیم با شرایط یکسان 

اینکه سر محل زندگی کسی توهین میکنه فرق نداره کجایی باشه فقط حقارت و بی اصالتی خودشو میرسونه 

مگه محل زندگی دست خود ادمه ؟؟؟

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
2731

اینکه شهرستان موقعیت کاری وامکانات نداره شکی نیست

اما دیگه نمیشه کلاس واقعا تهران چه کلاسی داره؟؟؟؟عقده دارن یه عده خوبه نرفته لس آنجلس خفه مبکزد همه رو

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738

بگو خوبه ۵ ساله رفتی

اگه اونجا دنیا میومدی لابد فارسی حرف نمیزدی؟؟؟

وقتی میگه چجوری شهرستان زندگی میکنید

بگو همونجوری که تو قبل تهران رفتنت زندگی میکردی

بگو روت میشه با این لهجه ای که داری تهران فارسی حرف بزنی؟؟؟؟؟

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

الحق که بی جنبه است

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

شیطونه میگه شمارشو بگیرم زنگ بزنم تا میتونم فش بارش کنم😠

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم..
بگو خوبه ۵ ساله رفتی اگه اونجا دنیا میومدی لابد فارسی حرف نمیزدی؟؟؟ وقتی میگه چجوری شهرستان زند ...

من دهن به دهنش نمیزارم میگم بچه اس نمیخاد بزنم تو ذوقش از دسته اون خطمو عوض کردم که باهاش درارتباط نباشم ول نمیکنه متاسفانه😐

ببخشید ولی ندید بدیده 😂و ب شدت جوگیر

بگو خوبه مهاجرت نکردی انگار کل ایرانو تخریب میکردی 

ولی 

خوش ب حالت یه سوژه برا خندیدن داری 

🥺

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اوم

والا من اصلاا اصفهانیم و تهرانم . اینجا برای کار خیلی خوبه ولی اینقدر داستان و ترافیک و شلوغی داره که گاهی فکر میکنم برم شهر دیگه . فامیلتون یک عدد عقده ای هستش . والا هر شهری خوبی وبدی داره .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706