2726

۵ ساله رفتن تهران اونم بخاطره بدهی هایی که بالا اوردن فرار کردن😐بعد همش میگه وای من جز تهران هیچ جارو دوست ندارم شوهرم باید تهرانی باشه ادم فقط تو تهران میتونه زندگی کنه شما چجور شهرستان زن گب میکنین اصلا نمیتونم بختیاری حرف بزنم(اصالتش بختیاریه لحجه اش روهم داره ولی چص میکنه میگه بلد نیستم) 

الان ویس داد که پسر داییم اومد خونه گف من بلد نیستم ماکارونی با چنگال بخورم من لرم با قاشق میخورم😐منم گفتم ینی هرکس لره بلد نیست با چنگال کار کنه؟😐😐 

خیلی بهم بر خورد که راه و بیراه هی میگه لرا فلانن لرا بهمانن

تهرانی های عزیز به خودتون نگیرین لطفا🙄🌱

بی ادب و ندید پدیده

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهمیت نده بیخیال

"و سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً" و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه‌ی تلخی را نچشیدیم           اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦
2728

ادمو سگ بگیره جو نگیره حکایت ایشونه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

از خودش بپرس فازت چیه.😉

طبیعی معمولا اونایی که از شهرستان‌میان‌تهران

دیگه تهرانو ترجیح میدن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

فک کن ایشون برن خارج از کشور 😂😂😂😂 دیگه به کل ملت شریف ایران توهین میکنه😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
از خودش بپرس فازت چیه.😉 طبیعی معمولا اونایی که از شهرستان‌میان‌تهران دیگه تهرانو ترجیح میدن

خب تهران رو ترجیح بدن دیگه دلیل نیست به اصالت خودشون توهینن کنن

😐انگار خودش بچه نافه تهرانه

2706