2726

سلام خانوما من از وقتی به پهلو میخوابم استخوان های پا از کمر به پایین درد میگیره.مجبور میشم هر پنج دقیقه یبار بیدار شم و از این پهلو به اون پهلو بشم...حالا درد خودم به کنار..میترسم خدایی نکرده بند ناف به گردن بچم بپیچه.چیکار کنم😭

آرتام💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ماهم همین دردهارو تجربه کردیم ،ب پهلو ک میخوابی بین پاهات یه کوسن کوچولو بزار خیلی تاثیر داره ،یادمه هرجا میرفتم کوسن رو با خودم میبردم حتی شهرستان خونه پدرشوهرم😅

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2728
منم همین بودم یعنی همش شبها در حال دست به دست بودم.. منم میشینم بعد میرم رو اون دست.. الان ماه هشتم ...

والا چند جا خوندم دکترا گفتن لازم نیس پاشین فقط اروم جا به جا بشید

آرتام💙
عزیزم ماهم همین دردهارو تجربه کردیم ،ب پهلو ک میخوابی بین پاهات یه کوسن کوچولو بزار خیلی تاثیر داره ...

منم میذارم فرقی نمیکنه.پهلو به پهلو میشدین شما؟

آرتام💙
منم میذارم فرقی نمیکنه.پهلو به پهلو میشدین شما؟

اره من خودم خیلی حساس بودم از همون موقعه ک تست بارداری دادم پهلو ب پهلو میشدم ،قشنگ مینشستم بعد دور میزدم خب دیگه بارداری باهم این چیزاش شیرینه ،تحمل کن ،زیر پاتم نرم باشه ک استوخونا تنت درد نگیره

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤...