2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

همین ایران کارمند نمیدونم معتبره یا نه کار دایرکتری و اینا داره 

ایران کارمند پول گفت اول بریز من که ندادم فک کنم کلاهبرداری است

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2166

نمیدونم اینکار با گوشی میشه یا نه، ولی دیوار معمولا کارمند دورکاری میگیره، بیمه هم میکنن، میخواین بگین یه بررسی بکنن

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.

دوست من با گوشی کار میکنه برا یه کارفرمایی.  کارش هیچ هزینه ثبت نامی هم نمیخواد.

اوایل ماهی ۶۰۰ درمیآورد الان چون راه افتاده بالای یک و نیم درمیاره

خواستی آیدی کارفرما رو بهت بدم تا شما هم کار کنید.

خوشحال میشم بتونم کمکی بهتون کرده باشم

.ایدی تلگرام داره. خواستی درخواست دوستی بده بهت ایدی رو بدم 

تیکر تولد نیست، مربوط به رسیدن به هدف زندگیم رشته روانشناسی دانشگاه شهر خودمون هست.یاد گرفتم از شهدا بخوام که واسطه شن بین بین من و خدا، چون که اونا ابرو دارن پیش خدا اونا از خدا برام بخوان. با شهید ابراهیم هادی عزیز رفیق شدیم،ایشون معروف هستن به حاحت دهی یکی از حاجت های منو هم براورده کرده اما حاجت مهمم روانشناسی هست که قبول شم، شنیدم این برادر جان عاشق سالاد اولویه بود پس تصمیم گرفتم که نذر کنم اگه شهر خودمون ازاد روانشناسی قبول بشم سالاد اولویه ببرم برا بچه های کار یا بی سرپرست...بعضی وقتا هم چلو کباب ببرم.اینو گفتم تا از تهه دلتون برام دعا کنید وگرنه اصلا نمی خوام ریا شه فقط می خوام بدونید که من خواستم و هدفم از تهه دلمه، هدفم کمکه هدفم رسیدن به جایگاه بزرگترین روانشناس 
2050
من درخواست دوستی دادم بهت عزیزم میشه ایدی تلگرام شونو بدی 

من درخواست دوستی نمیبینم🤦‍♀️

اگه قبول کردم بیا

تیکر تولد نیست، مربوط به رسیدن به هدف زندگیم رشته روانشناسی دانشگاه شهر خودمون هست.یاد گرفتم از شهدا بخوام که واسطه شن بین بین من و خدا، چون که اونا ابرو دارن پیش خدا اونا از خدا برام بخوان. با شهید ابراهیم هادی عزیز رفیق شدیم،ایشون معروف هستن به حاحت دهی یکی از حاجت های منو هم براورده کرده اما حاجت مهمم روانشناسی هست که قبول شم، شنیدم این برادر جان عاشق سالاد اولویه بود پس تصمیم گرفتم که نذر کنم اگه شهر خودمون ازاد روانشناسی قبول بشم سالاد اولویه ببرم برا بچه های کار یا بی سرپرست...بعضی وقتا هم چلو کباب ببرم.اینو گفتم تا از تهه دلتون برام دعا کنید وگرنه اصلا نمی خوام ریا شه فقط می خوام بدونید که من خواستم و هدفم از تهه دلمه، هدفم کمکه هدفم رسیدن به جایگاه بزرگترین روانشناس