عنوان

ی چیز عجیبی دیدم تو رو جون عزیزتون بیاین دارم دق میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 54 پست
منم یهرشب طایفه شوهرم واسه تولد دخترم دعوت کردم فردا صب وقتی داشتم جمع جارو میکردم یه ورقه کوچیک دست ...

اتیش نزنین،یرین زیر اب

فقط اب دعارو باطل میکنه😂😂ما انقد تو خونه زندگیمون بوده دیگه استادم،میگن فقط اب باطل میکنه 

ولی یبار یکی انداخته بودن تو اتاق داداشم ،روز بعدش تصادف کرد پاش شکست بعدمن اتفاقی لای کتاباشو گشتم،دیدم یه چیزکاغذ پیچیده شده اونجاش😂😂بازش کردم خوندمش همش عربی بود و بد خط ،ولی اسم من توش بود😐

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر فرش ی میله ای بود شبیه ب سوزن قلبم الان تپش پیدا کرد من مطمعنم مادرشوهرم گذاشته چون ی جوری شد قی ...

واقعا چقدر بعصی آدما میتونن سنگدل باشن ک اینکارو کنن،چرا ب اون دنیاشون فکر نمیکنن،

هرچند تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته ،خدا پشت پناه زندگیتون باشه ،انشالله بهترینارو با همسرت تجربه کنی

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2728
شاید واسه مهر محبتی چیزیه چون بحثم شده بود با شوهرم

طلسم مال بستنه گلم مث بستن بخت بستن رحم (نازایی) بستن شهوت مرد(نتونه رابطه داشته باشه) بنظرم برو پیش دعا نویس یه باطل سحر بگیر فکرت نمونه مادرم میگه بعضی طلسما فقط با باطل سحر باطل میشه اسمش جادوی سیاه هسته جدایی و مرگ میاره البته همه دعا نویسها این دعا طلسم نمیدن چون خیلی بده

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
طلسم مال بستنه گلم مث بستن بخت بستن رحم (نازایی) بستن شهوت مرد(نتونه رابطه داشته باشه) بنظرم برو پیش ...

واقعااا طلسمه؟ من سکته نکنم خوبه خیلی ترسیدم بخدا ولی مادرشوهرم میگه مال مهر و محبته😐

ای عابر خیال هر شب من ، کمی بمان :)

سلام قبلش یه صلوات واسه سلامتی پدر مادرم و بقیه پدرومادرا بفرست حالا بیا من از مامانم شنیدم قبلنا تقریبا همینجور که تو گفتی مامان بزرگم خدابیامرز مریض بدحال شده بوده چندسال مریض بوده بعد تو خونه مامان بزرگم زیر فرش یک تکه دنبه که بهش سوزن زده بوده پیدا میکنن که با کلی تحقیق فهمیدن جادو بوده که یعنی دنبه با کمک سوزن آب بشه مامان بزرگه طفلک معصوم من ذره ذره آب بشه الهی خیر نبینه هرکسی که دست به چنین کارهای شیطانی میزنه منم اصلا مامان بزرگمو ندیدم کوچیک بودم فوت شده خدابیامرزه

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد...
سلام قبلش یه صلوات واسه سلامتی پدر مادرم و بقیه پدرومادرا بفرست حالا بیا من از مامانم شنیدم قبلنا تق ...

وای واقعا راس میگی خدا لعنت کنه باعث بانیشو😭😭😭

وای واقعا راس میگی خدا لعنت کنه باعث بانیشو😭😭😭

من قران سوخته پیدا کردم از وقتی دست بهش زدم کشیدمش بیرون بچم تو شکمم رشدش متوقف شد تازگی پیدا کردم تو زندگیمون اینقدر مشکلات دارم واسه بچم هم پیدا کردم بچم سالم بدبخت نمیتونه حرف بزنه چهار سالشه کلی دکتر بردم همگی گفتن سالم .از شوهرمم متنفرم

من قران سوخته پیدا کردم از وقتی دست بهش زدم کشیدمش بیرون بچم تو شکمم رشدش متوقف شد تازگی پیدا کردم ت ...

😞😞😞😞😞خدا لعنت کنه این زندگی خرابکنارو 

دقیقا بچت چیشده الان؟

😞😞😞😞😞خدا لعنت کنه این زندگی خرابکنارو  دقیقا بچت چیشده الان؟

از همه بچه ها خیلی جلوتر بود خیلی زیاد وسیله اش گم کردم یهو این یچه لال شد فکر کن بچه ای که شش ماهگی ده تا کلمه میگه کامل لال شد .الان چهار سالشه ولی بازی های فکری این چیزا عالیه .با گفتار درمانی این چیزا راهش  کمی تنداختیم ولی در حد بچه دو ساله است به زور

از همه بچه ها خیلی جلوتر بود خیلی زیاد وسیله اش گم کردم یهو این یچه لال شد فکر کن بچه ای که شش ماهگی ...

ای خدا 😭😭😭😭 خدا صبر بده بهت و انشالله خوب میشه غصه نخور عزیزم

ای خدا 😭😭😭😭 خدا صبر بده بهت و انشالله خوب میشه غصه نخور عزیزم

زندگیم نابوده از بس گره تو گره .همه چیمونو از دست دادیم همه چی .تنها چیزی که از دست ندادیم شغل شوهرمه همین.وگرنه همه چی

2706