2137
2106
عنوان

ی چیز عجیبی دیدم تو رو جون عزیزتون بیاین دارم دق میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 54 پست
عکس شو بفرست اگه میتونی؟

سریع برداشتش 😑😑😑

تقدیم به مادری ک ندارم): ‌میان تمام نداشتن ها دوستت دارم❤شانس دیدنت را هر روز ندارم ولی دوستت دارم❤وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم ولی دوستت دارم❤وقت هایی ک روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم ولی دوستت دارم❤وقت دلتنگی هایم،آغوشت را برای آرام شدن ندارم ولی دوستت دارم❤ آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم ❤دوستت دارم مادرم❤
با مادرشوهرت مشکل دارین؟ اخیرا دعوایی مشکلی چیزی تو زندگیت نیوفتاده؟

ن بجون خودم مث مادر خودمه 😢

تقدیم به مادری ک ندارم): ‌میان تمام نداشتن ها دوستت دارم❤شانس دیدنت را هر روز ندارم ولی دوستت دارم❤وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم ولی دوستت دارم❤وقت هایی ک روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم ولی دوستت دارم❤وقت دلتنگی هایم،آغوشت را برای آرام شدن ندارم ولی دوستت دارم❤ آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم ❤دوستت دارم مادرم❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

زیر فرش ی میله ای بود شبیه ب سوزن قلبم الان تپش پیدا کرد من مطمعنم مادرشوهرم گذاشته چون ی جوری شد قی ...

چرا خب اینکارو باید کنه مگ دوست نداره یا دعوا اینا میکنید باهم

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2166

منم یهرشب طایفه شوهرم واسه تولد دخترم دعوت کردم فردا صب وقتی داشتم جمع جارو میکردم یه ورقه کوچیک دستنویس با مداد تو کشو دیدم نشون شوهرم دادم اونم فوری اتیش زد دیگه اخرین دعوتی با بود که شدن😑

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
ن بجون خودم مث مادر خودمه 😢

ببین اگه گرفت زیر اب پس باطل شده،خوب کرده گرفته زیر اب ،

ن ینی اصلا دیگه هیچ‌مشکلی برات پیش نیومده جدیدا تو زندگی؟اگه اومده به خاطر اونه،حالا شاید دعای بد هم‌نباشه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
ببین اگه گرفت زیر اب پس باطل شده،خوب کرده گرفته زیر اب ، ن ینی اصلا دیگه هیچ‌مشکلی برات پیش نیومده ...

شاید واسه مهر محبتی چیزیه چون بحثم شده بود با شوهرم

شبیهشو دیدم من طلسمه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه
شبیهشو دیدم من طلسمه

واقعا میگی؟؟؟؟؟؟؟

2165
منم یهرشب طایفه شوهرم واسه تولد دخترم دعوت کردم فردا صب وقتی داشتم جمع جارو میکردم یه ورقه کوچیک دست ...

اتیش نزنین،یرین زیر اب

فقط اب دعارو باطل میکنه😂😂ما انقد تو خونه زندگیمون بوده دیگه استادم،میگن فقط اب باطل میکنه 

ولی یبار یکی انداخته بودن تو اتاق داداشم ،روز بعدش تصادف کرد پاش شکست بعدمن اتفاقی لای کتاباشو گشتم،دیدم یه چیزکاغذ پیچیده شده اونجاش😂😂بازش کردم خوندمش همش عربی بود و بد خط ،ولی اسم من توش بود😐

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
زیر فرش ی میله ای بود شبیه ب سوزن قلبم الان تپش پیدا کرد من مطمعنم مادرشوهرم گذاشته چون ی جوری شد قی ...

واقعا چقدر بعصی آدما میتونن سنگدل باشن ک اینکارو کنن،چرا ب اون دنیاشون فکر نمیکنن،

هرچند تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته ،خدا پشت پناه زندگیتون باشه ،انشالله بهترینارو با همسرت تجربه کنی

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2183
شاید واسه مهر محبتی چیزیه چون بحثم شده بود با شوهرم

طلسم مال بستنه گلم مث بستن بخت بستن رحم (نازایی) بستن شهوت مرد(نتونه رابطه داشته باشه) بنظرم برو پیش دعا نویس یه باطل سحر بگیر فکرت نمونه مادرم میگه بعضی طلسما فقط با باطل سحر باطل میشه اسمش جادوی سیاه هسته جدایی و مرگ میاره البته همه دعا نویسها این دعا طلسم نمیدن چون خیلی بده

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
طلسم مال بستنه گلم مث بستن بخت بستن رحم (نازایی) بستن شهوت مرد(نتونه رابطه داشته باشه) بنظرم برو پیش ...

واقعااا طلسمه؟ من سکته نکنم خوبه خیلی ترسیدم بخدا ولی مادرشوهرم میگه مال مهر و محبته😐

سلام قبلش یه صلوات واسه سلامتی پدر مادرم و بقیه پدرومادرا بفرست حالا بیا من از مامانم شنیدم قبلنا تقریبا همینجور که تو گفتی مامان بزرگم خدابیامرز مریض بدحال شده بوده چندسال مریض بوده بعد تو خونه مامان بزرگم زیر فرش یک تکه دنبه که بهش سوزن زده بوده پیدا میکنن که با کلی تحقیق فهمیدن جادو بوده که یعنی دنبه با کمک سوزن آب بشه مامان بزرگه طفلک معصوم من ذره ذره آب بشه الهی خیر نبینه هرکسی که دست به چنین کارهای شیطانی میزنه منم اصلا مامان بزرگمو ندیدم کوچیک بودم فوت شده خدابیامرزه

سلام قبلش یه صلوات واسه سلامتی پدر مادرم و بقیه پدرومادرا بفرست حالا بیا من از مامانم شنیدم قبلنا تق ...

وای واقعا راس میگی خدا لعنت کنه باعث بانیشو😭😭😭

2191