2194
2106

🥺

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊
ما که نداریم🙂شماها خوش باشید😁💙

ما بجای عشق ی ریاضی داریم که الان باید امتحانش رو بدیم 😌خیلی عم عالی 💔💔

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2050
چی دوس داری خوشگلم....بدم مجلس تصویب کنن ریاضی رو ور دارن برات😉😂😂❤❤

😂😂اره دوبار 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

الان عصبیم دلم فقط فحش میخواد😓💔کاش کاش همونی که بودنش تو مرگم تاخیر می انداخت

تو عمرم هیچوقت باهاش آشنا نمیشدم 

خاک تو سرش که قدر نمیدونه💔بره دوراشو بزنه پشیمون میشه اونوقت من اونو فراموش هیچ به آلزایمر میسپارم کاش زودتر بتونم فراموش کنم..

https://harfeto.timefriend.net/16369300093841     هرچه دل تنگت میخواهد بگو:)
ما بجای عشق ی ریاضی داریم که الان باید امتحانش رو بدیم 😌خیلی عم عالی 💔💔

یک شب از سرِ بیکاری

تو را از خودم کم کردم 

چیزی نماند

از آن شب به بعد

ترسیدم از ریاضی و تمام معادلاتش

...

غزلبانو#  

موضوع تاپیک عشق بود و پست شما ریاضی

تقدیم به نگاهتون 

با توجه به تجربه‌ی تلخ و پر هزینه‌ام از کلمه‌ی “دوست” در نی نی سایت، با احترام، درخواست دوستی نمی‌پذیرم.
یک شب از سرِ بیکاری تو را از خودم کم کردم  چیزی نماند از آن شب به بعد ترسیدم از ریاضی و تما ...

مچکرم غزل بانو 😁❤

2183
آفرین، جالب بود

سپاس از نگاهتون 

و مجددن سپاس از اظهار لطف شما 

مانا باشید 

با توجه به تجربه‌ی تلخ و پر هزینه‌ام از کلمه‌ی “دوست” در نی نی سایت، با احترام، درخواست دوستی نمی‌پذیرم.