2410
2553

سلام من پنج هفته و دو روزه باردارم 

دیشب به شدت ترسیدم و جیغ خیلی بلندی زدم 

الانم خیلی استرس گرفتم که مبادا اتفاقی افتاده باشه 

هیچ درد و لکه بینی ندارم 

فقط احساس میکنم درد سینم و احساس ضعفم امروز قطع شده .

به نظرتون خطرناکه ؟ از کجا بفهمم که اتفاقی افتاده یا نه ؟ تو رو خدا تجربه ای دارید بگید خیلی استرس دارم😔😔

۵ روزه هم شیاف پرژسترون استفاده میکردم 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه بابا تف چسبونم نیس من خودم هفته13از رو نردبان افتادم 8پله بود تا دلت بخواد ترسیدم الان تو بغلم خوابه 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
برو سونوگرافی

سونو واژینال نمیرم 

شکمی تو این هفته چیزیو نشون میده ؟ 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2714
دور از جون اگه اتفاقی میفتاد خونریزی داشتی  نگران نباش خوبی ایشاالا

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم 

ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امروز نیست 

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم  ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امرو ...

منم گاهی علائمم کم و زیاد میشد سینه درد اوایل خییییلی زیاده رفته رفته کمتر میشه 

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
نه بابا تف چسبونم نیس من خودم هفته13از رو نردبان افتادم 8پله بود تا دلت بخواد ترسیدم الان تو بغلم خو ...

خدا حفظش کنه 

دعا کن برام بعد یکسال حامله شدم 

از همین که یکم علاعمم کم شده میترسم وگرنه درد و لک بینی ندارم 

نمیدونم علاعم سقط چجوریه مهم درد و لکه بینیه؟

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم  ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امرو ...

اون مهم نیست  علایم هر روز مثل هم نیست بعدم علایم اصلی از هفته ۶ به بعده اونم یک روز هست یک روز نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
منم گاهی علائمم کم و زیاد میشد سینه درد اوایل خییییلی زیاده رفته رفته کمتر میشه 

من تا دیروز داشتم امروز نه 🤕

اون مهم نیست  علایم هر روز مثل هم نیست بعدم علایم اصلی از هفته ۶ به بعده اونم یک روز هست یک روز ...

شما میدونی علاعم سقط و توقف رشد چجوریه ؟ مهم درد و لکه بینیه برا سقط شدن؟ 

2706