2194
2106

سلام من پنج هفته و دو روزه باردارم 

دیشب به شدت ترسیدم و جیغ خیلی بلندی زدم 

الانم خیلی استرس گرفتم که مبادا اتفاقی افتاده باشه 

هیچ درد و لکه بینی ندارم 

فقط احساس میکنم درد سینم و احساس ضعفم امروز قطع شده .

به نظرتون خطرناکه ؟ از کجا بفهمم که اتفاقی افتاده یا نه ؟ تو رو خدا تجربه ای دارید بگید خیلی استرس دارم😔😔

۵ روزه هم شیاف پرژسترون استفاده میکردم 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

نه بابا تف چسبونم نیس من خودم هفته13از رو نردبان افتادم 8پله بود تا دلت بخواد ترسیدم الان تو بغلم خوابه 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
برو سونوگرافی

سونو واژینال نمیرم 

شکمی تو این هفته چیزیو نشون میده ؟ 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
دور از جون اگه اتفاقی میفتاد خونریزی داشتی  نگران نباش خوبی ایشاالا

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم 

ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امروز نیست 

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم  ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امرو ...

منم گاهی علائمم کم و زیاد میشد سینه درد اوایل خییییلی زیاده رفته رفته کمتر میشه 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
2165
نه بابا تف چسبونم نیس من خودم هفته13از رو نردبان افتادم 8پله بود تا دلت بخواد ترسیدم الان تو بغلم خو ...

خدا حفظش کنه 

دعا کن برام بعد یکسال حامله شدم 

از همین که یکم علاعمم کم شده میترسم وگرنه درد و لک بینی ندارم 

نمیدونم علاعم سقط چجوریه مهم درد و لکه بینیه؟

هیچ درد و خونریزی نداشتم و ندارم حتی یک لک هم ندیدم  ولی علاعمم مثه درد سینم که دیروز بود امرو ...

اون مهم نیست  علایم هر روز مثل هم نیست بعدم علایم اصلی از هفته ۶ به بعده اونم یک روز هست یک روز نیست

تاپیک اخرم درمورد  صفر تا ۱۰۰ دخترم   
منم گاهی علائمم کم و زیاد میشد سینه درد اوایل خییییلی زیاده رفته رفته کمتر میشه 

من تا دیروز داشتم امروز نه 🤕

من تا دیروز داشتم امروز نه 🤕

میاد و میره

استرس نده ب خودت اون خودش بدترین اثرو میذاره رو بچه

انگا سم وارد بدنت میکنیا

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
اون مهم نیست  علایم هر روز مثل هم نیست بعدم علایم اصلی از هفته ۶ به بعده اونم یک روز هست یک روز ...

شما میدونی علاعم سقط و توقف رشد چجوریه ؟ مهم درد و لکه بینیه برا سقط شدن؟ 

2183
میاد و میره استرس نده ب خودت اون خودش بدترین اثرو میذاره رو بچه انگا سم وارد بدنت میکنیا

واقعا دست خودم نیست نمیدونم چرا انقدر میترسم 

کاش بتونم آروم شم 😔

خدا حفظش کنه  دعا کن برام بعد یکسال حامله شدم  از همین که یکم علاعمم کم شده میترسم وگرنه ...

اره دیگه اولین علامت لکه ببنی دردات بعد یه مدت خودبخود قطع میشن دیگه قرار نبس تا اخر بارداری باشن من دوتا شکم زاییدم مطمعن باش چیزی نی اصلا فکرشم نکو

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
سونو واژینال نمیرم  شکمی تو این هفته چیزیو نشون میده ؟

با سلام

از طريق واژينال قلب جنين در سنين پايين هم قابل رويت است و هيچ خطر و عارضه اي ندارد. اصلا اين نوع سونوگرافي براي مراحل اوليه بارداري ساخته و پرداخته شده است.

اما اينطور نيست كه در سونوگرافي شكمي چيزب ديده نشود. تا حد زيادى از طريق شكم هم ميتوان سلامت جنين را بررسي كرد.

تجريش-ابتداى خيابان وليعصر-كوچه سرشار پلاك ٣ طبقه ٥ واحد ٢٠- تلفن ٢٢٧٤٤٠٠٧-٠٩٣٥٤٠٨٢٠٢٢
شما میدونی علاعم سقط و توقف رشد چجوریه ؟ مهم درد و لکه بینیه برا سقط شدن؟ 

عزیزم من تو هفته نهم قلبش وایساد 

هیچ علامتی نداشتم حتی تهوعمم سرجاش بود پس به علایم توجه نکن

تاپیک اخرم درمورد  صفر تا ۱۰۰ دخترم   

سلام خوبی عزیزم

خوب شدی انشاالله طوریت نشد که؟؟برا چی ترسیدی؟؟

یه آیت الکرسی بنویس ببند به دستت ...امیدوارم بارداری سالمی داشته باشی عزیزم

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگیبه بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEHYOU