2137
2106

خواهرم با پسرعموم چندسال دوست بودن وهمو میخواستن.الان چندساله که کنار هم هستن..وخداروشکر عاشقانه زندگی میکنن..

پاییزنبشِ قبرِ خاطره هاست....🖤                                          زیراسمون آبی یاآسمون کبود..فرقی نمیکنه،زندگی بکام ما نبود،    آهای دنیااا،ببین خستم،بگوبرگرد..پشیمونم...،دلم تنگه،نمیفهمه...،خواستم دنیارو بسازم،دیدم ینفری‌نمیشه،..الکی مثلادیگه دلتنگت‌نیستم....،     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐              

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
خواهرم با پسرعموم چندسال دوست بودن وهمو میخواستن.الان چندساله که کنار هم هستن..وخداروشکر عاشقانه زند ...

چقدر خوب.خداروشکر انشالله همینطور پایدار بمونه

2165

من که هیچ مجردم  ولی مادرم و پدرم ۱۷ ساله ازدواج کردن و همو خیلی دوست دارن

مادربزرگم و پدربزرگم ۳۷ ازدواج کردن و تا الان ندیدم با هم سرد شده باشه یا به هم بی احترامی کنن و واقعاً عاشق همن

من همیشه برام سوال بعد مدت ها زندگی از هم خسته نمی شید مادر بزرگم جواب داد اتفاقا عشق هر روز پرنگ تر میشه جوری که نمیتونید بدونم هم باشید حتی نمیتونید به بدون هم بودن فکر کنید. 

من که هیچ مجردم  ولی مادرم و پدرم ۱۷ ساله ازدواج کردن و همو خیلی دوست دارن مادربزرگم و پدربزرگ ...

مامان بابای منم همینطور.البته عاشق هم نبودن در طی زندگی عاشق هم شدن.الان یک روز حتی طاقت دوری همو ندارن

2183