2733
2734
سلام والا من که خبر ندارم خدا کنه اینطور باشه اطرافیان من که همه دو دوز زدیم خواهرمم که دوز سوم رو ه ...

عزیزم مگه خواهرتون 60 سال به بالا هستن؟؟؟ 

اخه شنیدم 60 سال به بالا که سینوفارم زدن باید دوز سومم بزنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم مگه خواهرتون 60 سال به بالا هستن؟؟؟  اخه شنیدم 60 سال به بالا که سینوفارم زدن باید دوز س ...

کادر درمان هم شروع به تزریق دوز سوم کردند. چون بیش از 6 ماه از تزریق دوز دومشون گذشته

از ما ۵ شنبه کارت واکسن خواستن. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
کسی بود که نزده  باشه بعد گفته باشن نمیتونه بیاد سر کار ؟؟؟؟

گفتن هر کی نزده هر سه روز یه بار باید به هزینه شخصی تست کرونا بده. البته همه زدن فقط یکی دونفر که  کرونا گرفتن و هنوز وقت واکسنشون نرسیده و عذرشون موجهه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
عزیزم منم دیروز شوهرم آسترازنکا زد نوبت بعدیشو زده 30 آذر که😕الانم بدن درد شدید داره تا کی اینجوری ...

نهایت ۴۸ ساعت 

من خودم کمتر از ۲۴ ساعت علائم داشتم ولی علائمم خیلی شدید بود 

من خودم حاضرم هر ماه بزنم تا دوز بیست و سی فقط زندگیمون از این وضعیت دربیاد و به روال عادی زندگی برگردیم بدبختی تا هفتاد درصد کل جمعیت واکسینه نشن ایمنی به وجود نمیاد و باز هم ویروس به صورت قوی باقی میمونه