2733
2734
عنوان

ژله قالبی‌ چطور درست میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 49 پست
برا قالب بزرگ فکر خوبی به نظر میرسه چون قالبم‌ از این ریزاست ‌که چندتاییه‌ فک میکنم تا ژله رو ...

ژله رو بدون آب سرد درست کن ازینا راحت در میاد

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
چون زیاد تو آب جوش بود آب شد این دفعه مکثت کمتر باشه

جدا نمیشد اون لحظه که تونستم جداش کنم درش آوردم 🤔

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژله رو بدون آب سرد درست کن ازینا راحت در میاد

چطور بدون آب سرد؟یعنی فقط یه لیوان بریزم؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
باشه بازم با آب جوش امتحان میکنم آخه هرکاری میکردم جدا نمیشد تا زمانی گذاشتم که جدا شد  طرح گل ...

من برای قالب بزرگ گفتم این گل ریزا با ی لیوان جوش و حتما باید چرب باشه روغن مخصوصش تو لوازم قنادی هست

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2728
چطور بدون آب سرد؟یعنی فقط یه لیوان بریزم؟

آره یا اگه میخواید خیلی سفت نشه یک و نیم لیوان

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
احتمالا زیاد گذاشتی توی آب. من هم از روغن بدم. یکم که توی اب می گذارم بدون مشکل از قالب جدا میشه

ببین بلدی که اگه نخوام همه ژله رو درست کنم

برا دو قاشق از ژله چقد باید آب بریزم؟

آره یا اگه میخواید خیلی سفت نشه یک و نیم لیوان

من برای قالب بزرگ گفتم این گل ریزا با ی لیوان جوش و حتما باید چرب باشه روغن مخصوصش تو لوازم قنادی هس ...

2738
چون زیاد تو آب جوش بود آب شد این دفعه مکثت کمتر باشه

یکم آب بزن بعد بزار فریزر ده دیقه بعد درارش ژله بریز توش  یا سشوار بگیر بهش

ببین بلدی که اگه نخوام همه ژله رو درست کنم برا دو قاشق از ژله چقد باید آب بریزم؟

نه

من درحد۵ثانیه میذارم توآب گرم .خوب میشه وآب نمیشه

اگه هم یکم آب شد ۵دقیقه میذارم توفریزر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین بلدی که اگه نخوام همه ژله رو درست کنم برا دو قاشق از ژله چقد باید آب بریزم؟

چشمی به نسبت حل شدنش ولی نکنی بهتره بعد برای این کوچیکا ژلاتینم بریز

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ژله از این دراژه ها 4 قاشق هست که من با دو لیوان آب گرم و نصف لیوان آب سرد مخلوط می کنم. برای نصفش آب رو هم به همین نسبت کم می کنم

2706