2137
2106

نه لاک طبیعی بزنی خیلی خوشکل تره😍

من یاد گرفتم روی آدما زوم نکنم چون بی کیفیت میشن🌝من همونم که میگم بذار مردم هرچی میخوان بگن من زندگی خودمو میکنم چون من یک دیوونه ی ردیم. خدا، خانواده ام، بهترین رفیقم، و کیدرام خط های قرمز من هستند. با خدایم به همه جا رسیدم و با دعای خانواده ام این جایگاه را تصاحب کردم، رفیقم بهترین یاور و کیدرام انگیزه ی من بود. یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم سپاس

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166

ن منم کاشت نکردم ناخنم خوشگل بود توام ی لاک تقریبا همرنگ لباست بخر بزن پیشاپیشم مبارکتون باشه عشقتون پایدار عزیزم😍🥰💜❤️

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2050
ن منم کاشت نکردم ناخنم خوشگل بود توام ی لاک تقریبا همرنگ لباست بخر بزن پیشاپیشم مبارکتون باشه عشقتون ...

ممنونم ازت عزیزم

لباسم سفید صورتیه 

صورتی بزنم ینی؟؟؟سفید چطوره بنظرت

آنچه كم بود،حرف نبود،باور بود

کاور و ژلیش خیلی بهتره

البته میتونی یه کاشت کوتاه هم بکنی ....

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

ببین اگ کاشت میکنی نچرال بذار انقد شیک و با کلاسه ک خدا میدونه

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...
2183
ممنونم ازت عزیزم لباسم سفید صورتیه  صورتی بزنم ینی؟؟؟سفید چطوره بنظرت

صورتی کمرنگ سفید اگ میزنی روش باید طراحی انجام بدی چون سفید خالی بد میشه بنظر من باز ببی خودت چجوری میپسندی گلم

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
نچرال چجوریه؟

ی رنگ صورتی ملایم داره سرش هم سفیده خیلی قشنگ و باکلاسه 

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...
نچرال چجوریه؟

درست مثل ناخن طبیعی ولی ظریف تر و خوشگل تر