2410
2553
عنوان

حساس شدم یا درست فکر میکنم؟!

256 بازدید | 17 پست

ما خوزستان هستیم خواهرم رفته مشهد که اونجا کار کنه که شوهر بی عرضه ش نتونسته کار کنه و خودش اونجا داره کار میکنه تو غربت؛؛ دوتا پسر دوقلو داره کوچولو ؛؛ از سرکارش کرونا گرفت شدید و بستری شد یکی از پسرا هم بدحال بود 

پدر و مادرم وضع مالیشون خوبه اما هیچ کمکی نمیکنن ماهم انتظاری نداریم مثلا جهیزیه حای ی قاشق چای خوری بمون ندادن مثلا مامانم ۲۰ تومن سبزی بخره برام پولشو میگیره ؛؛ برا خواهرم ۳۰۰ هزار تومن فرستادن و بش گقتن میوه بخر باشون اینم کادو تولدت هم هست!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم حرف خارج میزد من قبول نمیکردم الان تصمیم گرفتم سفت و سخت برم دنبالش برا آینده ی بچه هام؛؛ خانوادم بی احترامی نمیکنم بشون تلفنی باشون صحبت میکنم کافیه واقعا بدرد لاجرز دیوار میخورن

2720

شما که میتونید به خواهرتون کمک کنید

دلتون میاد خواهرتون همچین زندگی داشته باشه بعد خودتون مهاجرت کنید؟

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
شما که میتونید به خواهرتون کمک کنید دلتون میاد خواهرتون همچین زندگی داشته باشه بعد خودتون مهاجرت کن ...

عزیزم من انگشترمو فروختم و زدم به کارتش ؛؛ برا مهاجرت سرمایه ی آنچنانی نداریم میخوایم با مدرک فنی حرفه ای بریم اونجا کار کنیم

نرفتین پیش خواهرت؟حداقل مامانت باید میرفت بااینکه کرونا بود ولی خیلی از مادرا رو دیدم بدون ترس رفتن باجون ودل از بچه کروناییشون مواظبت کنن

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2714
نرفتین پیش خواهرت؟حداقل مامانت باید میرفت بااینکه کرونا بود ولی خیلی از مادرا رو دیدم بدون ترس رفتن ...

نه بابا نرفت ؛ جالب اینجاست که فکر میکنه مهربونترین فرشته ی روی زمینه

عزیزم من انگشترمو فروختم و زدم به کارتش ؛؛ برا مهاجرت سرمایه ی آنچنانی نداریم میخوایم با مدرک فنی حر ...

آهان دستتون درد نکنه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
نرفتین پیش خواهرت؟حداقل مامانت باید میرفت بااینکه کرونا بود ولی خیلی از مادرا رو دیدم بدون ترس رفتن ...

منم کرونا گرفتم دو تا بچه کوچیک هم دارم مامانم یه سوپ هم برام نداد حامله هم بودم یه بار برام چیزی نیاورد حتی کوفته پخت رفت خونه خواهرم و به من زنگ زدن گفتن ما داریم میخوریم یه وقت دلت نخاد

چرا فکر می‌کنید بهشت زیر پای مادرانه؟ چرا فکر می‌کنید همه مادرا مهربونن و خیر بچه هاشون را میخان؟ 

منم کرونا گرفتم دو تا بچه کوچیک هم دارم مامانم یه سوپ هم برام نداد حامله هم بودم یه بار برام چیزی نی ...

عزیزم خیلی سخته؛؛ شما تو خونه بودی خوبه خداروشکر خواهرم  تو بیمارستان بستری بود خودش ی جا پسرش ی جا شوهرش بدحال اون یکی پسرش تب کرده بود بی پول بودن واقعا شمر هم دلش میسوخت خانواده م واقعا توان مالی بالای متوسط دارن؛ مامانم نزدیک ۲۰۰ میلیون طلا داره فقط

عزیزم خیلی سخته؛؛ شما تو خونه بودی خوبه خداروشکر خواهرم  تو بیمارستان بستری بود خودش ی جا پسرش ...

بله شرایط خواهر شما سخت تر بوده

منظورم این بود که اینجور مادرا زیادن من هر روز دارم مادرم را لعنت میکنم چون خیلی بی وجدانه

2706