2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کامل تعریف کن چ کرده ایا میشه فراموش کرد یاخیر

محبت خاصی که نداره، 

مساله ی جدایی مامان وبابام و قهر مامانم با منو همیشه عین یه خنجر تو بدترین موقعیتا فرو کرده تو قلبم. 

تقریبا هیچوقت براش مهم نیس که من چی میخوام یا چه احساسی دارم. همیشه کار خودشو میکنه. 

بی احساسه. ولی شب که میشه 1ساعت مهربون میشه، دیگه من از هرچی شبه حالت تهوع میگیرم. 

خیلی رفتارای این مدلی

2728
کامل تعریف کن چ کرده ایا میشه فراموش کرد یاخیر

حالا مساله اینه تو شرایطی ام که نمیخوام جدا بشم. تصمیممو گرفته م. 

میمونم تا یکیمون بالاخره بریم اون دنیا. 

ولی میخوام این مدتی هم که هستیم حداقل شوهرم برام مهم نباشه. یعنی اصلا انگار نیست. واقعاکاراش ناراحتم نکنه

محبت خاصی که نداره،  مساله ی جدایی مامان وبابام و قهر مامانم با منو همیشه عین یه خنجر تو بدتری ...

هه چ مصخرفه شوهرت ببخشید البته چطوری تحملش میکنی حالم از مردایی فقط برای نیازشون مهربونن بهم میخوره

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
چون پدر و‌مادرت جدا شدن نمیخوای جدا بشی؟؟!

الان نزدیک تولدشم هس بیشتر حرص میخورم. 

پارسال بچه ها امینجا گفتن اون اگر برا تو تولد نمیگیره، تو براش بگیر یاد بگیره. 

من پارسال 1تومن خودم کار کرده بودم همه رو برا تولدش خرج کردم خونوادشم دعوت کردم. 

ولی تولد من که 3 ماه بعدش بود حتی یادش رفت، بهدشم انقد اصرار کردم برو برا تولدم حداقل یه گل سانسوریا بگیر، نگرفت که. 

اخرشم گف تو با پول خودم برام تولد گرفتی چه فایده داره

نه چون خودم دوتا بچه دارم.  وگرنه از نظر مالی هم مشکلی ندارم

ارع خوب میکنی زندگی میکنی بچه هات گناه دارن ولی واقعا نمیدونم بااین مرد باید چیکارکرد برو مشاوره مغز من هنگ کرد ۸ ساله این رفتار داشته و خوب نشده میترسم تااخر عمرم خوب نشه

الان نزدیک تولدشم هس بیشتر حرص میخورم.  پارسال بچه ها امینجا گفتن اون اگر برا تو تولد نمیگیره، ...

خیانت نمیکنه بهت؟؟یا معتادی چیزی

ارع خوب میکنی زندگی میکنی بچه هات گناه دارن ولی واقعا نمیدونم بااین مرد باید چیکارکرد برو مشاوره مغز ...

13سال از من بزرگتره اون دیگه الان تقریبا 40سالشه عمرا عوض نمیشه. من خودم باید عوض شم فقط... 

2706