2137
2106

امدم

شب همه ما یکی بود،اما میزان  تاریکی فرق داشت 🌗همین بس که خدا احوال بنده هاشو میدونه 😍امشب حوصله ندارم حالم داغونه مینویسم ۱۶/۰۸/۱۴۰۰ضد حال خوردم   مینویسم که یادم بمونه هیچی دائمی نیس 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگه

اومدم

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^           دوستان لازم ب ذکرع ک اینجا رینگ بوکس نیس سایت تبادل نظرع پس لطفن بوکسور نباشین مرسی اَه 😐                 راستش این کاربری مال ۶۸۰ نفرع پس نگین چرا تاپیکا متفاوته 😁                                                       بعضی از تاپیکام فقط جنبه طنز دارع باور کنین من ن دیوونم ن چیزی مصرف میکنم 😑                               دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

اومدم

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به عشقمه 😍😍☺  از همین الان میخوام فدات بشم عشق مح 😇💗👣 خعلی دوست دارم حتی بیشتر از خودم 😍🔥👐  اتش عشقت در جان من افتاد (F:S) (.14.5.1401)  اومد خواستگاریم و(7.9.1401)عقد کردیم 🙈💑 خعلی دوست دارم اقامون👫😇💗

یک دفتر جدید وردارید و 

و وسطش یک دایره متوسط بکشید

ارزوتون رو به زمان حال بنویسید 

مثلا اگر گوشی میخواید:

)خدایا سپاسگذارم که گوشی دلخواهم را بدست اوردم)

و دورش ۳۶۹ بنویسید کلی ۳۶۹ هرچقدر بیشتر باشه بهتره و هرروز یکبار انجام بدید از ارزوی کوچولو شروع کنید خودم انجام دادم و نتیجه گرفتم

2050

روش تسلاست؟!مگه نباید با خودکار 9بار بهشون ضربه زد؟!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2183
کد تسلاس نه کی گفته؟!

خیلیا😀تاپیک درموردش زیاد دیدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم