2726
عنوان

خانمای مذهبی بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 23 پست
ببین یه وقتی هست دونفر باهم بد افتادن وهرکدوم جدا جدا میان پیش شما غیبت اون یکی ومیکنن شما بخاطر این ...

مرسی عزیزم

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا از دروغ بودنش، چاپلوسی حساب میشه و کلا پسندیده نیست

من حتی قابل نداره هم نمیگم

خب چرا بگم وقتی قابل دااااره

زخمهایت را پنهان کن، اینجا مردم، زیادی با نمک شده اند
حدیث امام صادق هست که میگه از تعارف کنندگان دروغین نباشیم  تعارف دروغ نکن مگه مجبوری

جوگیر شدم 

بعدش یادم افتاد رفتارم درست نبوده

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2728
ن در حضورش ن ولی پشت سرش بگی فلانی خوشگله گناهه یا مثلا بگی فلان لباس تنش بوده منم توحرم بودم یه شیخ ...

اگه ناراحت بشه آره غیبته

مثلا ی نفر نمازشب بخونه دوس نداره کسی بفهمه من بگم غیبت محسوب میشه

ولی مثلا من میدونم اگه پشت سر خواهرم بگم مهربونه ن تنها ناراحت نمیشه بلکه خوشحالم میشه این عب نداره 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
سودی واسه من نداره ها اصلا من اون ادم رو دوبار تو زندگیم دیدم و شاید دیگع نبینم  نمیدونم چرا ...

متوجه م... همینطوری گفتی... عب نداره 

همین ک سوال پرسیدی یعنی برات مهم بوده و نمیخوای تکرار کنی... 😘

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
جوگیر شدم  بعدش یادم افتاد رفتارم درست نبوده

دیگه کفاره دروغتو بده 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
پشت سرش بگی و اون راضی نباشه بله غیبت محسوب میشه

آره