2410
2553
عنوان

خانمای مذهبی بیاید یه لحظه

270 بازدید | 23 پست

تعارفای روزمره مثل اینکه تعریفتو زیاد شنیدم و ....

در حالیکه اصلا تعریف اون ادم رو نشنیدی 

دروغ محسوب میشه؟

اگه سهوی باشه چی؟

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

جز اون چاپلوسی محسوب میشه 😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله دروغه . 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

من مغرور نیستم ولی به روی کسی ازش تعریف نمیکنم چه برسه به دروغ، بعضیا اصلا جنبه ندارن

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2714
ارع دروغ محسوب میشه تازشم اینک از یه نفر تعریف کنی هم گناه میدونستید؟

دیگه این فتوا جدیده 

مثلا من ب دوستم بگم خوشگلی گناهه؟ 😐

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

حدیث امام صادق هست که میگه از تعارف کنندگان دروغین نباشیم 

تعارف دروغ نکن مگه مجبوری 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
دیگه این فتوا جدیده  مثلا من ب دوستم بگم خوشگلی گناهه؟ 😐

ن در حضورش ن ولی پشت سرش بگی فلانی خوشگله گناهه یا مثلا بگی فلان لباس تنش بوده منم توحرم بودم یه شیخه بهم گف از صحتش مطمین نیستم

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
جز اون چاپلوسی محسوب میشه 😂

سودی واسه من نداره ها

اصلا من اون ادم رو دوبار تو زندگیم دیدم و شاید دیگع نبینم 

نمیدونم چرا این حرفو زدم

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
دیگه این فتوا جدیده  مثلا من ب دوستم بگم خوشگلی گناهه؟ 😐

پشت سرش بگی و اون راضی نباشه بله غیبت محسوب میشه

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین یه وقتی هست دونفر باهم بد افتادن وهرکدوم جدا جدا میان پیش شما غیبت اون یکی ومیکنن شما بخاطر اینکه غیبت نشنویم وبینشون هم صلح وآشتی برقرار کنید بدرود میگین اتفاقا فلانی اون روز داشت خوبیتو میگفت فقط این مدلی دروغ نیست متوجه شدی گلم؟

سودی واسه من نداره ها اصلا من اون ادم رو دوبار تو زندگیم دیدم و شاید دیگع نبینم  نمیدونم چرا ...

چیزی نیست جوگیر شدی عزیزم😄  سعی کن دیگه تکرارش نکنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706