2733
2739

سلام 

من سری قبل عکسو گذاشتم یه سری گفتن دختره یه سری هم گفتن پسر

الان میگن با رمزی ۹۰٪ درسته 

من عکسارو میزارم ببینید میتونید تشخیص بدید؟

عکس جنین برا هفته ۱۲ هستش و عکس اولی برا هفته پنجمه

راسی ویار هامم تو تاپیک قبلی کامل نوشتم

دارم میمیرم از کنجکاوی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دکتر با اون همه علم و دستگاههای پیشرفته نتونسته تشخیص بده هر کی هر چی بهت بگه الکیه

اخه میگن سونوگرافی ها ۷۰٪ میتونن تشخیص بدن اما نمیگن تا اعتبارشون زیر سوال نره،همون سونو که من رفتمم عمم هم رفته بود چون عمم اونجا اشنا داشت بهش گفته بودن اما به من نگفتن

2728

با سلام

با دقت٧٠-٨٠ درصد در سونوگرافي nt قابل تشخيص است.

در مركز ما جنسيت با اين احتمال به والدين گفته ميشود و براي اطمينان و قطعي شدن تشخيص يك سونوگرافي رايگان ٢ هفته بعد انجام ميشود. 

فقط و فقط از روي زاويه جوانه ناحيه تناسلي در نيم رخ جنين تشخيص داده ميشود. ساير معيار هاي نظير ضربان قلب شكل جمجمه و اندام ها به هيچ وجه قابل اتكا نمي باشد و ملاك تشخيص قرار نميگيرد.

مامان ميلان ٣ ماهه

عکس سونو🥰. یادمه سنو ان تی رفته بودم فقط صفحه مانیتور رو میتونستم ببینم سونوی باردار قبلی. باذوق وشوق داشتم نگاه میکردم صفحه رو یهو همراهیه خانومه نگاهش افتاد بهم باچادرش جلوی صفحه مانیتور روگرفت نبینم🥺 عقده ایه بخیل😤

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

تست کلم انجام بده .

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
2738