2737
2734
عنوان

قلبم درد میکنه از بیکاری و بی پولی میخوام خودمو دار بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم چند سالته ؟

بهتره بگردی دنبال یه مرد پیر پولدار و با کسی باشی که برات خرج کنه کسیکه دست به جیب نشه بدرد شرایطش ما نمی خوره ا زجوونیت استفاده کن فقط یمدت که بتونی خودتو جمعو جو رکنی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
عزیزم من معدلم ۲۰ بود تو دانشگاه ولی بی پولی باعث شد یه روز که صبح از خواب پاشدم قید دانشگاهو بزنم و ...

شغلتون چیه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
عزیزم چند سالته ؟ بهتره بگردی دنبال یه مرد پیر پولدار و با کسی باشی که برات خرج کنه کسیکه دست به جی ...

آخه دیگ دوسش دارم 

بعدشم واقعأ نمیخوام بخاطر پول با کسی باشم

2738
آخه تنهام نمیخوام ازش جدا شم

چی بگم خدا کمکت کنه ولی خودتم انگاری به اون شرایط عادت کردی یه دستی تکون بده از اون شهر کوفتی بیا بیرون بیا شیراز برو یه شهر کوچیک تر دیگه زندگیت بهتر میشه چقد تو اون تاپیکت همه راهنماییت کزدن ولی انگار ن انگار 

چی بگم؟ 
درسو ول کردی رفتی سراغ چ کاری؟ الان شاغلی؟

اونموقع تو یه موسسه خصوصی مسئولیت یه قسمت باهام بود.اداری بود کارم.بیمه نداشتم.حقوقشم متوسط بود ولی اون زمان نصف جهازمو با همون حقوق خریدم

الان آنلاین شاپ دارم.

2706