2137
2106

سلام همش خودمو در حال دار زدن تصور می‌کنم.. خسته شدم از زندگیم 

خیلی خیلی بی پولم 

تو یه خونه ای مستاجرم‌ که دیوارش سوراخه لوله هاش داخلی ترکیده خیلی کوچیکه یه اتاق هست ۲۰۰ تا پله داره بدون آسانسور طبقه ی هشتم هس

بخدا دیگ دارم سکته میکنم دنبال یه شغلی ام ماهی ۷ میلیون درآمد داشته باشم تا ۳ ماه کار‌کنم خونه اجاره کنم چون ۳ ماه وقت دارم ۳ ماه تموم شه از اینجام بیرونم میکنن

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

اگر تهرانی برو اینجا پرستار کودک و سالمند شو

ماهی ۸ یا ۹ تومن بهت میدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی یهویی و بی دلیل کارت راس و ریس بشه...الهی یهویی و بی دلیل امروز یکی از بهترین روزهای زندگیت بشه... الهی  یهویی و بی دلیل اون چیزی بشه که دل مهربونت میخواد... من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2165
اگر تهرانی برو اینجا پرستار کودک و سالمند شو ماهی ۸ یا ۹ تومن بهت میدن

تو دیوار گشتم فوقش ۶ تومن میدن اونم باید پوشک پیرزن رو عوض کنم و شبانه روزی در خدمتش باشم 

آشپزی بشور بساب 

نمیدونم چجوری به دانشگام سربزنم

2183
چرا ازدواج نمیکنی؟

الان کی میاد خواستگاریه من ؟ ۱۰۰ درصد یکی که شرایطش بدتر از من باشه 

بدبختی های خودم کم نیست برم با یه مرد بیکار و معتاد  و یا مردی که تعادل روانی و منطق نداره ازدواج کنم

تو دیوار گشتم فوقش ۶ تومن میدن اونم باید پوشک پیرزن رو عوض کنم و شبانه روزی در خدمتش باشم  آشپ ...

نه این مرکز که میگم برو

لینکشو نمیتونم کپی کنم

اسمش مرکز سلامت اوله...تو سعادت اباده

یک شماره شبانه روزی داره زنگ بزن

یک فرم باید پر کنی به علاوه مدرک عدم سو پیشینه و عدم اعتتیاد که خودشون میگن از کجا بگیری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی یهویی و بی دلیل کارت راس و ریس بشه...الهی یهویی و بی دلیل امروز یکی از بهترین روزهای زندگیت بشه... الهی  یهویی و بی دلیل اون چیزی بشه که دل مهربونت میخواد... من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣