2726
عنوان

نامردی

178 بازدید | 18 پست

شما که جواب من ندادید خدا خیر خواهرم بده شما ها فقط اراجیف بقیه جواب میدید مشکل من که حل شد ولی امیدوارم مشکل شما حل نشع دیگه هم تاپیکی در نی نی سایت نخواهم داشت😔

ماه من رفت ماهت بمیرد آسمان️ 🖤

به سلامت

درم ببند سوز میاد

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار ناپسندی هست که از خدا واسه دیگران بد ارزو کنی...

بقیه هم شاید مثل من پست شما رو ندیده باشن. دشمنی که باهم نداریم.

بر خلاف ارزویی که واسه نی نی سایتی ها کردین،،، من از طرف کل نی نی سایتی ها برات ارزوی سلامتی و شادی میکنم.

فقط من متوجه نشدم یا همتون؟؟

توی تاپیک قبل یه سوال پرسیدم هیچکی هیچی نگفت اخه اینا میرن زیر چرندیاتا نظر میدن یه کمک حیفشون میاد به من بدبخت بکنن

توی تاپیک قبل یه سوال پرسیدم هیچکی هیچی نگفت اخه اینا میرن زیر چرندیاتا نظر میدن یه کمک حیفشون میاد ...

من بلد نبودم و ندیدمم الان گفتی رفتم نگاه کردم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
کار ناپسندی هست که از خدا واسه دیگران بد ارزو کنی... بقیه هم شاید مثل من پست شما رو ندیده باشن. دشم ...

من برای همه نکردم گلم

2706