2204
2217
عنوان

نامردی

166 بازدید | 18 پست

شما که جواب من ندادید خدا خیر خواهرم بده شما ها فقط اراجیف بقیه جواب میدید مشکل من که حل شد ولی امیدوارم مشکل شما حل نشع دیگه هم تاپیکی در نی نی سایت نخواهم داشت😔

امضا من خودمم😄

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

2240

کار ناپسندی هست که از خدا واسه دیگران بد ارزو کنی...

بقیه هم شاید مثل من پست شما رو ندیده باشن. دشمنی که باهم نداریم.

بر خلاف ارزویی که واسه نی نی سایتی ها کردین،،، من از طرف کل نی نی سایتی ها برات ارزوی سلامتی و شادی میکنم.

فقط من متوجه نشدم یا همتون؟؟

توی تاپیک قبل یه سوال پرسیدم هیچکی هیچی نگفت اخه اینا میرن زیر چرندیاتا نظر میدن یه کمک حیفشون میاد به من بدبخت بکنن

امضا من خودمم😄
2238
توی تاپیک قبل یه سوال پرسیدم هیچکی هیچی نگفت اخه اینا میرن زیر چرندیاتا نظر میدن یه کمک حیفشون میاد ...

من بلد نبودم و ندیدمم الان گفتی رفتم نگاه کردم

از این به بعد هرکس بی ادبی کرد جواب شو نمیدم سری نی نی یار تک می کنم دیگه خود دانید😶
2239
توی تاپیک قبل یه سوال پرسیدم هیچکی هیچی نگفت اخه اینا میرن زیر چرندیاتا نظر میدن یه کمک حیفشون میاد ...

درسته اینجا بیشتر به تاپیک های حاشیه دار اهمیت میدن ولی عزیزم شما هم نفرین نکن 

من هر وقت که مشکلی داشته باشم وضو میگیرم دورکعت نماز میخونم مشکلمو به خدا میگم بعد قرآن باز میکنم باور کن معنی همون صفحه جوابتو میده انگار خدا داره باهات حرف میزنه

خوب مهم نیست خداحافظ از این زمان هیچگونه فعالیتی نخواهم داشت خیلی فضا رو دوس دارم ولی خوب ...

امیدوارم که شاد و سلامت باشید

بابت دعای بدم در تاپیک معذرت میخوام 

خداحافظ 

امضا من خودمم😄
خوب مهم نیست خداحافظ از این زمان هیچگونه فعالیتی نخواهم داشت خیلی فضا رو دوس دارم ولی خوب ... امیدو ...

بسلامت امیدوارم هیچوقت نیای دیگه واقعا چون رفتارت خیلی زشت بود شخصیت همه معلمارم بردی زیر سوال