2137
2106
عنوان

عاشق پسر عموم شدم😐🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4028 بازدید | 231 پست
نه سلام بکن  سلام خوبی سلامتی ممنون  دیگه باهاش گرم نگیر  طوری هم نشه که انگار ازش ...

😂😐وای من اصلا نگاهش نمیکنم

چون اون نگاه نمیکنه

😐پس میگی سلام کنم

آخه تا الان سلام نکردم

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
پسر  خاله های خودم تکن پس کمیاب هستن😌😂

عا قدرشونو بدون😂😂من کلا باپسرخاله هام خیلی خودمونی بودم بجز یکیشون که بعدها ازم خواستگاری کرد..ازاون سربزیرا بود😂😂..البته الان دیگه بزرگ شدیم..مثلا عاقل شدیم😂😂

پاییزنبشِ قبرِ خاطره هاست....🖤                                          زیراسمون آبی یاآسمون کبود..فرقی نمیکنه،زندگی بکام ما نبود،    آهای دنیااا،ببین خستم،بگوبرگرد..پشیمونم...،دلم تنگه،نمیفهمه...،خواستم دنیارو بسازم،دیدم ینفری‌نمیشه،..الکی مثلادیگه دلتنگت‌نیستم....،     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐              
😂😐وای من اصلا نگاهش نمیکنم چون اون نگاه نمیکنه 😐پس میگی سلام کنم آخه تا الان سلام نکردم

سلامم نکن پس 😐😂😂😂

قنبر نگا به سن و سالت کن خجالت بکش 😍😁😂😂✌️❤️ . ⟨چالش حرف ناشناسم♡⟩▪︎[◇خوشحال میشم به حرفاتون گوش کنم 🥰❤💫] https://harfeto.timefriend.net/16316378888542
ارتباط برقرار کردن باپسرعموا که خیلی سادس.پسردایی ندارم ولی پسرخاله ها خیلی لوسن

چطوریه خب؟

پسر خاله ندارم

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2165
پسر عمه هام اندازه بابامن پسر خاله ندارم  پسر عموم ازش متنفرم  پسر داییمو دوستش دارم به ...

شانست فقط سه تا پسر خاله تو سنای 20 و 26 و 28 دو تا پسر عمه تو سنای 23 ویه پسر دایی که خیلییییی خوشگله و نازه تو سن 25 چند تاشو میخوای شوت کنم😂

حجاب هم زیباست                                                       هم زیبایی
2183
چطوریه خب؟ پسر خاله ندارم

اخی😂😂💔لوسن دیگه ..همه چیز تو همین کلمه لوس تعبییرمیشه..به کیا میگن لوس بنظرت😂

پاییزنبشِ قبرِ خاطره هاست....🖤                                          زیراسمون آبی یاآسمون کبود..فرقی نمیکنه،زندگی بکام ما نبود،    آهای دنیااا،ببین خستم،بگوبرگرد..پشیمونم...،دلم تنگه،نمیفهمه...،خواستم دنیارو بسازم،دیدم ینفری‌نمیشه،..الکی مثلادیگه دلتنگت‌نیستم....،     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐