2726
عنوان

ازته دلم نفرین کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 93 پست
چرا جوابشون‌ رو نمیدی؟ چرا اینقدر خودت رو آزار روحی میدی؟

خییییلی فرهنگشون پایینه

دهن به دهن اینهابشم منومیخورن انگ بی ابرویی میزنن شوهرمم دهن بینه بخدای واحدخسته شدم

عزیز وقتی تعادل دستت رو نداری چرا بچه میای؟؟؟ این طفل معصوم چه گناهی کرده؟ چرا اینو بزنی؟ یکم توی اینترنت سرچ کن که چه غذاهای مقوی بدی به فرزند گلت...گناه داره عزیزمن.نکن با طفل معصوم اینجوری برخورد نکن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من هم دیر راه افتاد هم دیر حرف زد شونزده ماهگی راه افتاد دو سالگی تازه مامان بابا می‌گفت من هم خیلی حرف شنیدم که بچه ات تاخیر داره بچه فلانی باهوشه بچه فلانی ال بل 

امسال پسرم شش سالش بود باید می‌رفت اول پارسال هم پیش دبستانی نرفت من هم چون سرکار میرم اصلا با بچه ام هیچی کار نکردم پیش پدر مادرم که خیلی باسواد نیستن بزرگ شده 

بردمش سنجش قبل مدرسه خیلی استرس داشتم چون نه پیش دبستانی رفته بود نه باهاش کار کرده بودم سنج هوشش که تموم شد خانمه من رو صدا کرد گفت زدید پیش دبستانی نرفته خودتون چه جوری باهاش کار کردید گفتم من اصلا باهاش کار نکردم خانمه گفت امتیازش از پنجاه شده پنجاه و همه جواب ها رو درست داده و خیلی عجیبه مخصوصا برای بچه بدون آموزش گفت بچتون خیلی باهوشه تو مدرسه هم معلمش میگه سوال رو نپرسیده جوابش رو میگه هوش خیلی زیادی داره 

می‌خوام بگم ببین تاخیری بودن بچه هیچ ربطی به هوش و این چرت و پرت ها نداره

2728

پسر منم امروز وارد ۵ ماه میشه

داره دندون درمیاره

دیشب عمه اش زنگ زده به باباش

هی پشت سر هم چرا دندون میاره زوده..فعلن بچه اس

خواستم گوشی رو بگیرم بگم والا خدا نمیدونست تو میدونس ببخشید پسرم ازت اجازه نگرفت بیشعور عنتر

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

نه عزیزدلم اصلا دیگه بچه رو نزن. براش قصه بگو شبا مخصوصا شنگول و منگول. تو روز زیاد باهاش صبت کن براش شعر بخون. ازش بخواه همکاری کنه و اونم بخونه. یا مثلاً وقتی قصه رو چندبار تکرار کردی که ب گوشش آشنا شد وسط قصه سوال بپرس مثلا بگو بعد آقا گرگه چی گفت؟؟ اگه جواب نداد خودت جواب بده. قصه رو هیجانی تعریف کن مثلا در میزنی میگی تق تق بعد بزن به شکمش خیلی می‌خنده یا مثلاً شکم آقا گرگه رو پاره می‌کنی روی شکم خودش انجام بده قلقلکش میاد منتظر میمونه قصه برسه ب این قسمت که قلقلکش بدی. هوش هیجانی بچه بالا میره

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.
ای بابا عزیزم .بخاطر یه عده عقب افتاده بچه رو چرا میزنی  میگن لوسه بگو آره خودم لوسش کردم میگن ...

ممنونم ازت

اینهاسطح فرهنگشون خیلی پایینه زن جاش فقط تواشپزخونه اس

دهن به دهن اینابشم

شوهرنادونم خیلی دهن بینه

همش بگو اصل هوشه که بچه من فوق العاده باهوشه. چاق بی خاصیت و تنبل می‌خوام چیکار. اگه چاقش کنم فردا میگه مامان تو هیکل منو بهم زدی. یه خواهرزاده دارم چاقه انداخته گردن مامانش میگه تو از بچگی معده منو بزرگ کردی از بس دادی خوردم. مادرشوهر منم مدام میگه بچت لاغره میگم منو باباش که عاشقشیم خدا به شماها چاقشو بده  برامن هوش مهم بود که فوق العاده س. 

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.
2706