2410
2553
عنوان

ازته دلم نفرین کردم

1537 بازدید | 93 پست

هرچندوقت یکبارسرمیزنیم منزل پدرشوهر

بچه من عادت کرده به سکوت درآرامش خوابیدن و...تاحالاتوعمرش ۲تابچه بیشترندیده چیکارکنم ازبی کاری پناه بردیم شهرغریب

طفل معصوم من ریفلاکس داره خیلی لاغره هنوزخوب حرف نمیزنه

وقتی میام اینجابیشتربهانه میگیره حرفای ایناپدرمودراوروه

چرالوسه،چرا حرف نمیزنه چرالاغره امشب خیلی گریه کردم گفتم خدایااگرهستی بچه همشون تا۵سال ۱کلمه حرف نزنن نمیگم مشکل داشته باشن میگم دیرحرف بزنن لاغرلاغر باشن ای خداگناه من چیه گیراین ازخدابی خبرا افتادم

جالبه مردهاشون میشینن حرف زدن

دیشب هم خودموزدم هم بچمو کم اوردم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچتو زدی😑😐

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2720

خانواده شوهر منم کپ اینان

ولی من جوری جواب میدم تا فیها خالدونشون بسوزه 

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

هیییییممممممم

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2714

عزیز اونا بی ادبن گناه اون بچه های بیچاره چیه تو در واقع اون بچه ها رو نفرین کردی بچه ک نتونه حرف بزنه و منظورشون برسونه کلافه میشه 

خدا انشالله هدایتشون کنه که بفهمن تقصیر تو نیست

چرا آدما نمیدونم که هرکس خودش بچه اشو میسازه وکار کار خداست .....

وگرنه انسان دوست داره زیبا ترین باهوش ترین و ارام ترین بچه رو داشته باشه 

عزیزم خودنو بچه رو اذیت نکن و غصه نخور انشاءالله که بحق محمد مشکلت حل شه 

بذار بگن ۰۰۰۰ناراحت نباس به بچه ت بیشتر برس

حرف شمام لنگه اونا

لچه های رفلاکسی ذاتن لاغرن...کی میگه ایشون کم میرسه

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2706