2137
2106

نمیشه هم نرم 

عموم فوت کرده

الان خیلی وقته تو شهر غریب هست و ما اصلا ارتباط خاصی نداشتیم

دیگه ایشون فوت کرد 

اومدن تو شهر خودشون دفنش کردن

هر وقت میرم خونش 

حس خفگی میگرم

اینکه نباشه 

حرف نزنه مثل قبل 

خیلی دلم میگیره

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐

خدا بیامرزه

😍گردجهان گردیده ام اما تو چیز دیگری 😍               خدایا میشه دستامو بگیری 🤲آخه این روزا داغونم😔  گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین ♥️ خانه آباد شدم،خانه ات آباد حسین😔پروفمو کپی نکنید 😊یه صلوات هم برام بفرستید 🥰😘

خدا رحمتش گنه

خوشبحالتون 

عمو و عمه های ما مرده زنده شون فرقی نداره

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب شهادت امام جواد نیت کردم اگه نینی تو دلیم سالم و صالح و پسر باشه اسمشو بزارم جواد، یا امام رضا از خودتون خواستم 😔😔😔همون شب دخترم تو خواب دید من بچه بغلمه و گل پسره و صداش میکردن محمد جواد، ودبعداذکه تو خواب بزرگتر شده گفته منو فقط جواد صدا کنین نه چیز دیگه، یعنی میشه تو سوگلی من بشی محمد جوادم، سالم و صالح باشی بیای بغل من و به تمام این تیکه انداختن ها اذیت کردنهای اطرافیانم پایان بدی، نینی من یادت باشه حتی مادریزرگ و پدرت هم راضی به سقط تو بودن

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

یه لحظه چقدر دلم خواست عمو داشتم می رفتم خونشون  منم عموم چندساله فوت کردن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خدا رحمتش گنه خوشبحالتون  عمو و عمه های ما مرده زنده شون فرقی نداره

من ۳سالی میشه نمیبینمشون 

فکر کردم فقط ماییم ک با خانپاده پدری مشکل داریم 😐

دختری ب تنهایی نخل در خیابان که اشکهایش تک تک کلماتی هستند ک گوش شنوایی پیدا نکرده اند و حالا بر گونه ام جاری می شوند. ‌.                                                  آرمی ام اونم چه آرمی.عاشق این هفت تا فرشته زمینی❤️

خداعموعزیزت راهمنشین حضرت علی علیه السلام بکند 

برای شادی روحش صلوات 

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 

نامه ای از طرف خدا🌷🌷🌷🌷🌷بنده ی من، طاقت بیارحتی اگه طناب طاقتت به باریک ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم ......
من ۳سالی میشه نمیبینمشون  فکر کردم فقط ماییم ک با خانپاده پدری مشکل داریم 😐

نه فقط ما ها

همشون به خون هم تشنه ان

هیچ کدوم راضی بهذرفت و امد باداون یکی نیستن

مادربزرگم هم این وسط مونده

عموم از خونه بیرونش کرده 

ویلون و سیلون اصلا وضعی داریم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب شهادت امام جواد نیت کردم اگه نینی تو دلیم سالم و صالح و پسر باشه اسمشو بزارم جواد، یا امام رضا از خودتون خواستم 😔😔😔همون شب دخترم تو خواب دید من بچه بغلمه و گل پسره و صداش میکردن محمد جواد، ودبعداذکه تو خواب بزرگتر شده گفته منو فقط جواد صدا کنین نه چیز دیگه، یعنی میشه تو سوگلی من بشی محمد جوادم، سالم و صالح باشی بیای بغل من و به تمام این تیکه انداختن ها اذیت کردنهای اطرافیانم پایان بدی، نینی من یادت باشه حتی مادریزرگ و پدرت هم راضی به سقط تو بودن
2050