2726

پک جوانساز پوست رو دیدید؟؟

کرم آبرسان قوی 

کرم دور چشم 

کرم لیفتینگ ماساژور دار 

با این پک راااااااحت ۲۰سال جوونتر میشی

اونایی که استفاده کردن نظر بدن تا بقیه هم متوجه درستی حرفای من بشن

09912180520 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ضد آفتابش 209 هزار تومن بود.اما واقعا بدرد نخوره و آشغاله محصولاتش.همینطور کرم ترک کف پا،اونم هشتاد بود قیمتش اما کرم ترک دکتر ژیلا ازاون فوق العاده بهتر و قیمت مناسبتره

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.
ضد آفتابش 209 هزار تومن بود.اما واقعا بدرد نخوره و آشغاله محصولاتش.همینطور کرم ترک کف پا،اونم هشتاد ...

دقیقا دوتا از محصولاتی رو گفتی که خیلیاااااااا ازش رضایت دارن و وقتی شارژ میشه اصلا نمیمونه 😁

09912180520 
دقیقا دوتا از محصولاتی رو گفتی که خیلیاااااااا ازش رضایت دارن و وقتی شارژ میشه اصلا نمیمونه 😁

اتفاقا فروشنده اش هم همینارو میگفت قبل خرید😅😅

اتفاقا فروشنده اش هم همینارو میگفت قبل خرید😅😅

بالاخره تو هر مسئله ای شما بخوای دقت کنی استثنا وجود داره و شما هم جزو اون استثنائاتی و گرنه تاپیک های قبلی من رو ببین و نظرات رو بخون مخصوصا درباره ضدآفتاب

09912180520 
بالاخره تو هر مسئله ای شما بخوای دقت کنی استثنا وجود داره و شما هم جزو اون استثنائاتی و گرنه تاپیک ه ...

استثنا اش میدونی چیه؟این که پول میگیری یه محصول بدرد نخور و بی دلیل تعریف و تبلیغ میکنی و اهمیتی برات ندارن مردمی که ازت خرید میکنن و پولشون رو صرف خرید این محصولات میکنن...دربرابر چیزی که تبلیغ میکنی مدیون و مسئولی

استثنا اش میدونی چیه؟این که پول میگیری یه محصول بدرد نخور و بی دلیل تعریف و تبلیغ میکنی و اهمیتی برا ...

عزیزم اولا که محصول بی کیفیت و به درد نخور نیست شاید از 100 نفر 10 نفر ناراضی باشن که خوب برای هر برندی این امکان وجود داره دوما اینکه من شما یا هر شخص دیگه ای رو مجبور کردم یا خنجر بیخ گلوتون گذاشتم که الا و بلا بااااید از محصول من بخری؟

09912180520 
استثنا اش میدونی چیه؟این که پول میگیری یه محصول بدرد نخور و بی دلیل تعریف و تبلیغ میکنی و اهمیتی برا ...

شما از برند سامسونگ و اپل و شیائومی هم خرید کنی ممکنه از محصولاتشون راضی نباشی آیا میری بهشون میگی چرا تبلیغ کردی من از گوشی شما راضی نبودم؟؟؟

09912180520 
2706