2703
2553

و خودش هم بگه شکم من پسرزاست بعدش نوش هم پسر بشه شما ناراحت نمیشین از خدا که چرا روی این آدما رو کم نمیکنه . لطفا نگین که من مشکل دارم و جنسیت برام مهمهو ... من میخواستم اون ادب شه و اگه نوش دختر بود من متلکاشو بخودش برمیگردوندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همچین کاریو نکن اون بی شعورو جنسیت زده است شما که نیستی عزیزم ب جاش هر موقه بت متلک خیلی جدی بش بگو که از این کارش خوشت نمیاد و از دخترت دفاع کن 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2714

اینقدر تو جمع عاشق دختر باش بش توجه کن باش بازی کن بگو نذر کردن اگه دختر شد ۱۴۰۰۰صلوات بفرستم و گوسفند قربونی کنم در کنارشم بگو البته دختر و پسر برتری ندارن هر جی خدا داد دلی ته دلم دختر دوست داشتم 

نزدیک پنجاه 

چقدر ببخشیدا نفهمه. آخه جنسیت چه ربطی به زن داره. بعدم هر چی خدا داد باید شاکر بود. به نظر من با این آدم های نفهم کلا برخورد نداشته باش. من باشم که رفت و آمد نمیکنم

بگو هرچی خداصلاح بدونه میده هم محترمانه ست هم دل خودت قرص میشه.چرا بخوایم تیکه بندازیم بهم اونم تو کاری که دست خودمون نیست منم دوتاپسردارم دلم میخواست جنسم جور باشه حرفم شنیدم اما وقتی فکر میکنم صلاح خداست آروم میشم وعاشقانه دوسشون دارم

2706