2726

تازه ٢٠روزه از اخرين نزديكيم ميگذره دوم اين ماه پري شدم بي بي چكمم مثبته الان بايد برم آزمايش بدم يا برم پيش دكتر زنان زود نيست الان برم

برو آزمایش 

نیازی نیست بری سونو تا هشت هفته 

اما پیش دکتر برو

یعنی من که از روزی که مثبت شد آزمایشم تحت نظر دکتر بودم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو آزمایش  نیازی نیست بری سونو تا هشت هفته  اما پیش دکتر برو یعنی من که از روزی که ...

بگم دكتر برام بنويسه آزمايشو الان پيش هركي پرونده باز كنم بايد تا اخر پيش همون برم 

وای خوش بحالت کاش منم اخر ماه بیام بگم تستم مثبت شد😍

سونو که زوده بنظرم برو دکتر با نظر اون جلو برو

سونو ان شالله برای قلبش😍

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
بگم دكتر برام بنويسه آزمايشو الان پيش هركي پرونده باز كنم بايد تا اخر پيش همون برم 

نه میتونی عوض کنی ولی اگه از اول بری پیش یکی که خوبه اسرست کمتره 

اینکه به دکترت اطمینان داشته باشی خیلی مهمه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
خودم ميتونم برم آزمايش بدم يا حتما بايد دكتر بنويسه 

آزاد هم میتونی بری ۵۰ ۶۰ تومنه.

دکتر عمومی هم میتونه بنویسه برات

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

نه نیازی نیست شتابزده دکتر انتخاب کنی

شما بری بگی باردارم خودشون میگن چه کنی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706