2726
عنوان

جدیدا شما هم زود نتتون تموم میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 23 پست
دوست خوبم بجای گرفتن نت موبایل، یه مودم بخر و نت وای فای استفاده کن.  . اولا میشه بصورت ۲۴ سا ...

اخه نمی تونی با خودت ببریش بیرون و....

من خیلی وقتا بیرون ازش استفاده میکنم 🙁

هرچی شد بدون خدا هست 🥺💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ا ر ه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2728

من 50 تومن میدم ماهیانه ۸۰ گیگ میگیرم روزانه ۳ تا ۵ گیگ هم مصرف میکنم🤪🤪🤪🤪وای فای

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد🌱امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت🌱زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور مینداز...🌱 و زخمِ هر شکستِ من، حضور یک جوانه شد....🌱🙂
اخه نمی تونی با خودت ببریش بیرون و.... من خیلی وقتا بیرون ازش استفاده میکنم 🙁

دانلودها و فیلم دیدن و هرکار سنگینی رو داخل خونه انجام میدی. برای بیرون از خونه هم بسته ارزون قیمت خیلی کم حجم میخری تا بتونی اگه لازم شد استفاده کنی.

بیرون از منزل کارای واجب فقط انجام بده 

کارهای دانلودی رو در خونه بکن.