2137
2106
عنوان

جدیدا شما هم زود نتتون تموم میشه ؟

177 بازدید | 23 پست

سلام من یه سه ماهه 25گیگ گرفتم بعد یه ماه و دو روز شد 5 گیگ هیچیم باهاش وا نکردم نمیدونم چرا اینجوری شد:/

هرچی شد بدون خدا هست 🥺💜

آره خیلی سریع تموم میشه

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دوست خوبم بجای گرفتن نت موبایل، یه مودم بخر و نت وای فای استفاده کن. 

.

اولا میشه بصورت ۲۴ ساعته رفت توی اینترنت بدون نگرانی از تمام شدن اینترنت. 

دوما سرعتش هم کم و زیاد نمیشه.

.

اینترنت موبایل ، چون همه جا همراه ماست گرونه. و هرروز گرون تر میشه.

2050
گرونم هست من برای دانشگاه میخوام برم اسکلی روم اینا حتما باید داشته باشم 

اره منم برای مدرسه نت میگیرم . ولی هر یه هفته بار فقط تو کلاسامم اون وقت بسته یه ماهه تو یه هفته تموم میشه

• 🤍🦢 •
2183

ما وای فای واریم تو یه ماه۹۶گیگ اینترنت میگیرم تا جا داره استفاده میکنم آخر سرم اضافه میارم😅

بعد از هر سختی آسانیست😊❌درخواست دوستی قبول نمیکنم❌لایک نکنید❌❌الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌺
دوست خوبم بجای گرفتن نت موبایل، یه مودم بخر و نت وای فای استفاده کن.  . اولا میشه بصورت ۲۴ سا ...

اخه نمی تونی با خودت ببریش بیرون و....

من خیلی وقتا بیرون ازش استفاده میکنم 🙁

هرچی شد بدون خدا هست 🥺💜

ا ر ه

شب همه ما یکی بود،اما میزان  تاریکی فرق داشت 🌗همین بس که خدا احوال بنده هاشو میدونه 😍امشب حوصله ندارم حالم داغونه مینویسم ۱۶/۰۸/۱۴۰۰ضد حال خوردم   مینویسم که یادم بمونه هیچی دائمی نیس 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگه