2194
2106

میشه واسم حل کنید بنویسید؟!لطفا🥺

بخدا کار داشتم نشد بخونم قبولم نمیکنه ک چن ساعت دیر تر امتحان بگیره🤦‍♀️

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

دلتا ها رو الان حل میکنم برات 

تیم؛تیم؛ شیرانه😍🫀با دل شیر،با لباس سرخ قهرمان ایرانه😍❤️واسه تیم های ایران و آسیا پرسپولیس تهرانه🥺❤️تیم شیرانه😎💖جون من بهش وصله، دوستش دارم و عشق من بهش الکی نبوده اصله❤️😎... همه می‌دونن تیم پرسپولیس قهرمان چند نسله🥺 جونم بهش وصله💪😍عشق_ترین_عشق_زمین#پرسپولیس فقط همین_همه پرچمای سرختونو بالا ببرید😎😍❤️💪
2050

بلدم ولی واقعا حس نوشتن ندارم الان 

ببشخید 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
2183
لطفا حل کن اگه میتونی واقعا نتونستم بخونم☹️

نه واقعیت تنگی نفس دارم گوشی بزور دستمه سری های بعد کمک خواسی صدام کن رشتم ریاضی بود کمکت میکنم ولی امروز شبو نتونستم بخوابم تنگی نفس دارم

۱۸ سالمه یه صلوات بفرستید نی نی کوچولوم سالم بدنیا بیاد😍😍

ببخشیددپیر شد باید حصوری کلاس خودم رو میزدم دومی رو میخواستم از دلتا پرین برم گفتم شاید دبیرتپن چیزی بگه از s.pرفتم 

تیم؛تیم؛ شیرانه😍🫀با دل شیر،با لباس سرخ قهرمان ایرانه😍❤️واسه تیم های ایران و آسیا پرسپولیس تهرانه🥺❤️تیم شیرانه😎💖جون من بهش وصله، دوستش دارم و عشق من بهش الکی نبوده اصله❤️😎... همه می‌دونن تیم پرسپولیس قهرمان چند نسله🥺 جونم بهش وصله💪😍عشق_ترین_عشق_زمین#پرسپولیس فقط همین_همه پرچمای سرختونو بالا ببرید😎😍❤️💪
ببخشیددپیر شد باید حصوری کلاس خودم رو میزدم دومی رو میخواستم از دلتا پرین برم گفتم شاید دبیرتپن چیزی ...

میشه ی لحظه ببینی اینا درسته یانه 

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم