2737
2734
عنوان

من جن دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7717 بازدید | 67 پست
هر دو

دیشب نزدیک بود خفه بشم خدا بهم رحم کرد زیر لبی فقققط صلوات دادم مامانم صدای نالمو شنید اومد بیدارم کرد..دارم زجر میکشم بخدا نمیتونم خودم خونه تنها بمونم همش صدا میشنوم در یهو باز میشه یهو یه چیز میشکنه خود به خود انگار دیوونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کم خونی نداری 

به دکتر بگو برات آزمایش بنویسه و قرص و آمپول تقویتی بزنه ..تهویه ی اتاقت و اکسیژن هوا کافی باشه آب زیاد بخور و فقط و فقط به پهلو بخواب هرگرز رو شکم و روی کمر نخواب 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2731
دیشب نزدیک بود خفه بشم خدا بهم رحم کرد زیر لبی فقققط صلوات دادم مامانم صدای نالمو شنید اومد بیدارم ک ...

اولین شبی که متوجش شدم خیلی اتفاق وحححشتناکی افتاد 

شب که همه خواب بودن بیدار شدم و رفتم دسشویی بعدش یهو دیدم مامانم دم در دسشویی وایساده خوابالود بودم فقط گفتم مامان ترسوندیماا بعدش مامانم چیزی نگفت و رفت دسشویی اومدم که بخوابم نگاه کردم مامانم تو جاش خوابیده بود اییینقدر حالم بدشد و مامان و بابا و هممه رو بیدار کردم 

ببین کم خونی نداری  به دکتر بگو برات آزمایش بنویسه و قرص و آمپول تقویتی بزنه ..تهویه ی اتاقت و ...

نه بابا توهمی که نیستم کم خونی هم ندارم بابا چیزیم نیست این دوتا چشمامو گوشام داره اینطور میشنوه

البته کنار خونمون یه خونه متروکس که همیشه کنارش رد میشیم گاهی هم فضولی میرفتیم داخلش من میترسم اونجا چیزی بوده یه وقت اومده واسه من اخه خییلی خونه ترسناکه منم که عااشق این چیزا بخدا ادم نباید فضولی کنه 😔😔

قرآن ، سنجاق قفلی و آهن ربا کنارت داشته باش . 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

اسی جن هایی که دیدی چه شکلی بودن ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2738
اسی جن هایی که دیدی چه شکلی بودن ؟

من فقط وقتی دیدمش تو واقعیت خودشو مث مامانم کرده بود و یه بارم فک کنم داداشم و تو خواب مث سایه سیاه و درست هم نمیبینمشون فققط اثراتشون رو میبینم مثلا در خود به خود باز میشه حتی گل دونی که تو خونمون بود خود به خود هیچیش نبود یهو شکست یا از بالای کمد خود به خود چیزی میوفته یا جاشون تغیر میکنه و صدا خییلی میشنوم صدای حزف زدن 

دیونه نیستی من هم اینهایی رو که میگی گذروندم

چجوووریی بخدا من صبر ندارم نمیتونم حتی شب بخوابم  از این ترس روز میخوابم غذا نمیتونم درست بخورم همش انگار چیزی یا بویی حالمو به هم میزنه

دوسه تا دعاکن رفتم گفتن جن داری 😭😭😭 نمیدونم من چیکار کرده بودم ایطور بدبخت شدممم از بسس فیلم تر ...

😂😂😂😂😂😂خواهر منم مثل شما شده بود یک مدت😂😂😂😂نترس جن نداری...از اثرات فیلم دیدنه...فیلم ها تو ذهنت نقش بستن و ناخودآگاه اینجوری شدی...به مرور زمان درست میشه...دعا نویسا برای اینکه پول درارن میگن جن داری...وگرنه کو جن

2706